Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 21041 Богдан Семенович Національна Гвардія України 01:07:27
2 2 M 21252 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:10:25
3 3 M 21285 Андрій Ігнатенко 01:14:46
4 1 F 21213 Виктория Хапилина 01:15:46
5 4 M 21090 Микола Левчик M&I TEAM 01:17:58
6 5 M 21102 Владимир Хандрюк DneprRun 01:20:55
7 6 M 21246 Алексей Иванько 01:21:09
8 7 M 21016 Максим Самсонов 01:21:25
9 8 M 21218 Александр Березовский 01:25:07
10 2 F 21069 Наталія Семенович 01:30:00
11 9 M 21129 Давид Эмран 01:30:31
12 10 M 21136 Віктор Молчанов 01:30:40
13 11 M 21114 Максим Пилипець 01:31:14
14 12 M 21249 Дима Косенко 01:31:54
15 13 M 21096 Денис Гаврилов 01:31:59
16 14 M 21125 Анатолiй Бондар 01:33:08
17 15 M 21163 Антон Струкачев Kharkiv Road Runners 01:33:15
18 16 M 21270 Анатолій Лежньов 01:34:47
19 17 M 21158 Dmytro Ilin 01:35:03
20 18 M 21048 Олег Голопьоров 01:35:54
21 19 M 21295 Илья Максименко 01:37:11
22 20 M 21166 Микола Розгребельський 01:37:45
23 21 M 21032 Михаило Волков 01:38:27
24 22 M 21074 Анатолій Гучанський 01:38:32
25 23 M 21123 Іван Титарь 01:38:39
Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Напівмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 21041 Богдан Семенович Національна Гвардія України 01:07:27
2 2 M 21252 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:10:25
3 3 M 21285 Андрій Ігнатенко 01:14:46
4 1 F 21213 Виктория Хапилина 01:15:46
5 4 M 21090 Микола Левчик M&I TEAM 01:17:58
6 5 M 21102 Владимир Хандрюк DneprRun 01:20:55
7 6 M 21246 Алексей Иванько 01:21:09
8 7 M 21016 Максим Самсонов 01:21:25
9 8 M 21218 Александр Березовский 01:25:07
10 2 F 21069 Наталія Семенович 01:30:00
11 9 M 21129 Давид Эмран 01:30:31
12 10 M 21136 Віктор Молчанов 01:30:40
13 11 M 21114 Максим Пилипець 01:31:14
14 12 M 21249 Дима Косенко 01:31:54
15 13 M 21096 Денис Гаврилов 01:31:59
16 14 M 21125 Анатолiй Бондар 01:33:08
17 15 M 21163 Антон Струкачев Kharkiv Road Runners 01:33:15
18 16 M 21270 Анатолій Лежньов 01:34:47
19 17 M 21158 Dmytro Ilin 01:35:03
20 18 M 21048 Олег Голопьоров 01:35:54
21 19 M 21295 Илья Максименко 01:37:11
22 20 M 21166 Микола Розгребельський 01:37:45
23 21 M 21032 Михаило Волков 01:38:27
24 22 M 21074 Анатолій Гучанський 01:38:32
25 23 M 21123 Іван Титарь 01:38:39


Партнери та організатори заходу