Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
21011 Тимофій Ярцев 1985 M Ua Україна Дніпро MC RunOk online
21012 Dmytro Lishchuk 1989 M Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company online
21013 Алексей Леонидович 1976 M Ua Україна Kiev Salomon Running Club Ukraine online
21014 Дмитро Скрипай 1994 M Ua Україна Полтава Running club Poltava 01:50:17
21015 Надія Купіна-Скурідіна 1989 F Ua Україна Сєвєродонецьк Runday 01:56:39
21016 Максим Самсонов 1996 M Ua Україна Білозерське 01:21:25
21017 Наталия Савенкова 1983 F Ua Україна Краматорск online
21018 Андрей Павелко 1985 M Ua Україна Харкiв 4F Kharkiv online
21019 Андрій Зуяков 1994 M Ua Україна Краматорськ Департамент екології та природних ресурсів ОДА 01:51:44
21020 Владислав Харенко 1994 M Ua Україна Харкiв Puma online
21021 Ігор Шарлай 1985 M Ua Україна Бахмут Bahmut Running Club 01:43:45
21022 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка online
21023 Анна Главатских 1984 F Ua Україна Слов'янськ ProБег Слов`янськ 02:10:32
21024 Євген Миргородський 1972 M Ua Україна Краматорськ Kramatorsk Running Club 01:56:06
21025 Сергей Лукьянов 1983 M Ua Україна Харкiв online
21026 Ганна Богаткіна 1988 F Ua Україна Слов'янськ 02:19:25
21027 Юлія Логвінова 1991 F Ua Україна Слов’янськ online
21028 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка One Team - Mizuno online
21029 Николай Кучерук 1985 M Ua Україна Kramatorsk online
21030 Дмитрий Канунников 1985 M Ua Україна Краматорск 02:15:51
21031 Елена Кучерук 1985 F Ua Україна Краматорськ - online
21032 Михаило Волков 1989 M Ua Україна Краматорськ 01:38:27
21033 Юрій Трембач 1974 M Ua Україна Краматорск 02:21:32
21034 Александр Пыльник 2002 M Ua Україна Краматорськ 02:41:17
21035 Александр СЫрчин 1987 M Ua Україна Харкiв Крамэлектро 02:04:26

Учасники також реєструються на

Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
21011 Тимофій Ярцев 1985 M Ua Україна Дніпро MC RunOk online
21012 Dmytro Lishchuk 1989 M Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company online
21013 Алексей Леонидович 1976 M Ua Україна Kiev Salomon Running Club Ukraine online
21014 Дмитро Скрипай 1994 M Ua Україна Полтава Running club Poltava 01:50:17
21015 Надія Купіна-Скурідіна 1989 F Ua Україна Сєвєродонецьк Runday 01:56:39
21016 Максим Самсонов 1996 M Ua Україна Білозерське 01:21:25
21017 Наталия Савенкова 1983 F Ua Україна Краматорск online
21018 Андрей Павелко 1985 M Ua Україна Харкiв 4F Kharkiv online
21019 Андрій Зуяков 1994 M Ua Україна Краматорськ Департамент екології та природних ресурсів ОДА 01:51:44
21020 Владислав Харенко 1994 M Ua Україна Харкiв Puma online
21021 Ігор Шарлай 1985 M Ua Україна Бахмут Bahmut Running Club 01:43:45
21022 Тетяна Угнівенко 1976 F Ua Україна Миколаївка online
21023 Анна Главатских 1984 F Ua Україна Слов'янськ ProБег Слов`янськ 02:10:32
21024 Євген Миргородський 1972 M Ua Україна Краматорськ Kramatorsk Running Club 01:56:06
21025 Сергей Лукьянов 1983 M Ua Україна Харкiв online
21026 Ганна Богаткіна 1988 F Ua Україна Слов'янськ 02:19:25
21027 Юлія Логвінова 1991 F Ua Україна Слов’янськ online
21028 Шкодінов Ігор 1983 M Ua Україна Дружківка One Team - Mizuno online
21029 Николай Кучерук 1985 M Ua Україна Kramatorsk online
21030 Дмитрий Канунников 1985 M Ua Україна Краматорск 02:15:51
21031 Елена Кучерук 1985 F Ua Україна Краматорськ - online
21032 Михаило Волков 1989 M Ua Україна Краматорськ 01:38:27
21033 Юрій Трембач 1974 M Ua Україна Краматорск 02:21:32
21034 Александр Пыльник 2002 M Ua Україна Краматорськ 02:41:17
21035 Александр СЫрчин 1987 M Ua Україна Харкiв Крамэлектро 02:04:26

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу