Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Краматорська П'ятірка

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1115 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 15:55
2 2 M 562 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 17:33
3 1 F 718 Анна Мищенко United Sports community 17:40
4 3 M 1292 Олександр Виликодний ДЮСШ 18:35
5 2 F 1358 Наталія Батрак 18:42
6 4 M 1346 Андрей Фролов 18:52
7 5 M 1455 Валерій Деканенко 18:59
8 6 M 1340 Igor Toporkov TopRunners 19:05
9 7 M 1316 Микита Федорцов 19:23
10 8 M 732 Виталий Алехин 19:37
11 9 M 463 Василь Несміянов 19:44
12 3 F 1233 Марiя Радько 19:48
13 10 M 612 Олексій Єжелий 20:03
14 4 F 665 Татьяна Беловол 20:03
15 11 M 1390 Дмитрий Панченко Kharkiv Road Runners 20:12
16 12 M 962 Михайло Пальчик 20:18
17 13 M 1202 Денис Грузін 20:28
18 14 M 818 Павло Нежальський 20:29
19 15 M 963 Владислав Шевцов 20:30
20 5 F 763 Поліна Слищенко 20:30
21 16 M 682 Геннадій Кваша Краматорский технологический техникум 20:37
22 17 M 1400 Владислав Григорь 20:39
23 18 M 1409 Антон Ертуганов 20:40
24 19 M 1323 Євген Муравльов 20:41
25 20 M 1497 Володимир Бондаренко 21:01
Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Дата
22 Вересня 2018
Початок події
09:00
Місто
Краматорск
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Краматорська П'ятірка

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1115 sergii rybak Кубок захисників Національна академія НГУ 15:55
2 2 M 562 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 17:33
3 1 F 718 Анна Мищенко United Sports community 17:40
4 3 M 1292 Олександр Виликодний ДЮСШ 18:35
5 2 F 1358 Наталія Батрак 18:42
6 4 M 1346 Андрей Фролов 18:52
7 5 M 1455 Валерій Деканенко 18:59
8 6 M 1340 Igor Toporkov TopRunners 19:05
9 7 M 1316 Микита Федорцов 19:23
10 8 M 732 Виталий Алехин 19:37
11 9 M 463 Василь Несміянов 19:44
12 3 F 1233 Марiя Радько 19:48
13 10 M 612 Олексій Єжелий 20:03
14 4 F 665 Татьяна Беловол 20:03
15 11 M 1390 Дмитрий Панченко Kharkiv Road Runners 20:12
16 12 M 962 Михайло Пальчик 20:18
17 13 M 1202 Денис Грузін 20:28
18 14 M 818 Павло Нежальський 20:29
19 15 M 963 Владислав Шевцов 20:30
20 5 F 763 Поліна Слищенко 20:30
21 16 M 682 Геннадій Кваша Краматорский технологический техникум 20:37
22 17 M 1400 Владислав Григорь 20:39
23 18 M 1409 Антон Ертуганов 20:40
24 19 M 1323 Євген Муравльов 20:41
25 20 M 1497 Володимир Бондаренко 21:01


Партнери та організатори заходу