Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Краматорська П'ятірка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
462 Олеся Ярошенко 2000 F Ua Україна Bahmut 28:19
463 Василь Несміянов 2004 M Ua Україна Bahmut 19:44
464 Андрій Шагаєв 2004 M Ua Україна Bahmut 28:38
465 Ігор Дрозд 2003 M Ua Україна Bahmut 24:12
466 Чаплін Олексій 2000 M Ua Україна Bahmut 01:09:56
467 Віталій Грібакін 1980 M Ua Україна Краматорськ online
468 Влада Барабаш 2004 Ua Україна Дружківка online
469 Диана Бомбина 2004 Ua Україна Дружківка online
470 Мар'яна Рудковська 2003 F Ua Україна Bahmut 29:55
471 Кристина Юрчук 2002 F Ua Україна Bahmut 42:15
472 Валерія Бакало 2004 F Ua Україна Bahmut 42:15
473 Олена Кадуріна 2004 Ua Україна Bahmut 42:15
474 Юлія Яковлева 1900 Ua Україна Бахмут online
475 Олександра Камінська 2000 F Ua Україна Бахмут online
476 Наталія Зінкевич 2000 F Ua Україна Бахмут online
477 Микита Гладкіх 2002 M Ua Україна Бахмут online
482 Даниил Калатур 2003 M Ua Україна Краматорськ ЗОШ19 online
483 Дарья Сухолад 2004 F Ua Україна Дружківка online
499 В.В. Чепель 1977 M Ua Україна Краматорськ 30:52
500 Д.Ю. Чернышов 1983 M Ua Україна Краматорськ 24:23
501 Данил Уваров 2004 M Ua Україна Краматорськ ЗОШ19 32:16
502 Дарья Саливон 2000 F Ua Україна Краматорск 29:48
503 Максим Топкачёв 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32
504 Назарий Филимонов 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32
505 Алексей Шушвалов 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32

Учасники також реєструються на

Small_2858c8d4af13b8548cb4d4e34d6f8432

Марафон "Наш Краматорськ"

Краматорська П'ятірка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
462 Олеся Ярошенко 2000 F Ua Україна Bahmut 28:19
463 Василь Несміянов 2004 M Ua Україна Bahmut 19:44
464 Андрій Шагаєв 2004 M Ua Україна Bahmut 28:38
465 Ігор Дрозд 2003 M Ua Україна Bahmut 24:12
466 Чаплін Олексій 2000 M Ua Україна Bahmut 01:09:56
467 Віталій Грібакін 1980 M Ua Україна Краматорськ online
468 Влада Барабаш 2004 Ua Україна Дружківка online
469 Диана Бомбина 2004 Ua Україна Дружківка online
470 Мар'яна Рудковська 2003 F Ua Україна Bahmut 29:55
471 Кристина Юрчук 2002 F Ua Україна Bahmut 42:15
472 Валерія Бакало 2004 F Ua Україна Bahmut 42:15
473 Олена Кадуріна 2004 Ua Україна Bahmut 42:15
474 Юлія Яковлева 1900 Ua Україна Бахмут online
475 Олександра Камінська 2000 F Ua Україна Бахмут online
476 Наталія Зінкевич 2000 F Ua Україна Бахмут online
477 Микита Гладкіх 2002 M Ua Україна Бахмут online
482 Даниил Калатур 2003 M Ua Україна Краматорськ ЗОШ19 online
483 Дарья Сухолад 2004 F Ua Україна Дружківка online
499 В.В. Чепель 1977 M Ua Україна Краматорськ 30:52
500 Д.Ю. Чернышов 1983 M Ua Україна Краматорськ 24:23
501 Данил Уваров 2004 M Ua Україна Краматорськ ЗОШ19 32:16
502 Дарья Саливон 2000 F Ua Україна Краматорск 29:48
503 Максим Топкачёв 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32
504 Назарий Филимонов 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32
505 Алексей Шушвалов 2000 M Ua Україна Краматорск 31:32

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу