Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Дата
14 Жовтня 2018
Початок події
09:00
Місто
Кривий Ріг
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1040 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 38:26
2 2 M 1066 Микита Насонов ККФВ 41:02
3 3 M 1098 Андрій Столітній 41:26
4 4 M 1079 Andrey Vinokurov 42:42
5 5 M 1094 Максим Петухов ЮГОК 43:16
6 6 M 1013 Сергей Кравцан 43:35
7 7 M 1037 Андрій Педченко 43:51
8 8 M 1075 Владислав Мостовой 44:20
9 9 M 1008 Юрій Морінов 44:45
10 10 M 1017 Олег Руденко Лесные дрыщи 45:12
11 11 M 1028 Данил Кайда 45:43
12 12 M 1051 Юрій Крижановський Білоцерківський марафон 45:50
13 13 M 1056 Roman Stremoukhov 45:53
14 14 M 1034 Вячеслав Синюшко 46:10
15 1 F 1022 Iрина Яцина EnergoAtomRun 46:46
16 15 M 1018 Дмитро Луговський Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ" 47:30
17 16 M 391 Максим Балакшин Status 48:52
18 17 M 1042 Борис Савченко ЮГОК 48:55
19 2 F 1020 Віра Луценко Top Runners 49:09
20 18 M 153 Ігорь Григорєв ДЮІ МВС України 49:17
21 19 M 154 Владислав Фурсов ДЮІ МВС України 49:20
22 20 M 155 Микола Здрок ДЮІ МВС України 49:24
23 21 M 395 Віктор Білець ДЮІ МВС України 49:41
24 22 M 1032 Віталій Остапенко 49:47
25 23 M 396 Олексій Валівахін ДЮІ МВС України 50:21
Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Дата
14 Жовтня 2018
Початок події
09:00
Місто
Кривий Ріг
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 10K

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1040 Олександр Вікторов КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda") 38:26
2 2 M 1066 Микита Насонов ККФВ 41:02
3 3 M 1098 Андрій Столітній 41:26
4 4 M 1079 Andrey Vinokurov 42:42
5 5 M 1094 Максим Петухов ЮГОК 43:16
6 6 M 1013 Сергей Кравцан 43:35
7 7 M 1037 Андрій Педченко 43:51
8 8 M 1075 Владислав Мостовой 44:20
9 9 M 1008 Юрій Морінов 44:45
10 10 M 1017 Олег Руденко Лесные дрыщи 45:12
11 11 M 1028 Данил Кайда 45:43
12 12 M 1051 Юрій Крижановський Білоцерківський марафон 45:50
13 13 M 1056 Roman Stremoukhov 45:53
14 14 M 1034 Вячеслав Синюшко 46:10
15 1 F 1022 Iрина Яцина EnergoAtomRun 46:46
16 15 M 1018 Дмитро Луговський Біговий клуб "МІСТО ПЕРЕМОГ" 47:30
17 16 M 391 Максим Балакшин Status 48:52
18 17 M 1042 Борис Савченко ЮГОК 48:55
19 2 F 1020 Віра Луценко Top Runners 49:09
20 18 M 153 Ігорь Григорєв ДЮІ МВС України 49:17
21 19 M 154 Владислав Фурсов ДЮІ МВС України 49:20
22 20 M 155 Микола Здрок ДЮІ МВС України 49:24
23 21 M 395 Віктор Білець ДЮІ МВС України 49:41
24 22 M 1032 Віталій Остапенко 49:47
25 23 M 396 Олексій Валівахін ДЮІ МВС України 50:21


Партнери та організатори заходу