Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Дата
14 Жовтня 2018
Початок події
09:00
Місто
Кривий Ріг
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Сталевий забіг

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 198 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:10:11
2 2 M 119 Александр Крижевич Nike + Run Club 01:11:14
3 3 M 393 Микола Левчик M&I TEAM 01:15:35
4 4 M 90 Михайло Машистов DnepRun 01:16:28
5 5 M 114 Вадим Гарбус 01:19:44
6 6 M 42 Андрій Письменний 01:21:26
7 7 M 48 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:23:56
8 8 M 117 Карен Манукян 01:25:27
9 9 M 83 Igor Toporkov TopRunners 01:26:18
10 10 M 189 Олександр Недоруба 01:27:04
11 11 M 398 Евгений Савенко ЮГОК 01:29:53
12 12 M 197 Женя Лантушенко 01:30:42
13 13 M 20 Сергей Великий 01:31:13
14 14 M 73 Микола Шишикін 01:31:26
15 15 M 12 Maksym Hauptman 01:31:47
16 16 M 137 Владислав Носков 01:32:46
17 17 M 59 Евгений Лычко 01:34:28
18 1 M 50-59 100 Олег Завальнюк New Bug Run Club 01:34:37
19 18 M 34 Dmitriy Shapoval TOP RUNNERS 01:34:50
20 19 M 106 Евгений Богданов 01:34:54
21 1 F 51 Ірина Згурська 01:35:04
22 2 M 50-59 70 Віктор Юрченко Top Runners 01:35:18
23 20 M 92 Віктор Дігтяренко 01:35:23
24 21 M 107 Михайло Мачульський 01:36:22
25 22 M 47 Виктор Белый 01:36:25
Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Дата
14 Жовтня 2018
Початок події
09:00
Місто
Кривий Ріг
Cайт
https://www.toprunners.org/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Сталевий забіг

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 198 Анатолiй Бондаренко Рiтм 01:10:11
2 2 M 119 Александр Крижевич Nike + Run Club 01:11:14
3 3 M 393 Микола Левчик M&I TEAM 01:15:35
4 4 M 90 Михайло Машистов DnepRun 01:16:28
5 5 M 114 Вадим Гарбус 01:19:44
6 6 M 42 Андрій Письменний 01:21:26
7 7 M 48 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:23:56
8 8 M 117 Карен Манукян 01:25:27
9 9 M 83 Igor Toporkov TopRunners 01:26:18
10 10 M 189 Олександр Недоруба 01:27:04
11 11 M 398 Евгений Савенко ЮГОК 01:29:53
12 12 M 197 Женя Лантушенко 01:30:42
13 13 M 20 Сергей Великий 01:31:13
14 14 M 73 Микола Шишикін 01:31:26
15 15 M 12 Maksym Hauptman 01:31:47
16 16 M 137 Владислав Носков 01:32:46
17 17 M 59 Евгений Лычко 01:34:28
18 1 M 50-59 100 Олег Завальнюк New Bug Run Club 01:34:37
19 18 M 34 Dmitriy Shapoval TOP RUNNERS 01:34:50
20 19 M 106 Евгений Богданов 01:34:54
21 1 F 51 Ірина Згурська 01:35:04
22 2 M 50-59 70 Віктор Юрченко Top Runners 01:35:18
23 20 M 92 Віктор Дігтяренко 01:35:23
24 21 M 107 Михайло Мачульський 01:36:22
25 22 M 47 Виктор Белый 01:36:25


Партнери та організатори заходу