Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Сталевий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
185 Виктор Даниленко 1999 M Ua Україна Кривий Ріг 01:51:46
186 Ольга Стеценко 1971 F 40-49 Ua Україна Кривий Рiг Криворізька Центрально-Міська гімназія 02:14:28
187 Артем Мороз 1986 M Ua Україна Дніпро 02:06:56
188 Владислав Костенко 1973 M 40-49 Ua Україна Кривой Рог 02:02:32
189 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ 01:27:04
190 Alexandr Horseman 1986 M Ua Україна Кривой Рог 01:39:58
191 Олександр Погребняк 1986 M Ua Україна Кропивницький 01:55:36
192 Vladislav Prodan 1990 M Ua Україна Krivoy Rog 01:37:25
193 Иван Храпунов 1986 M Ua Україна Кропивницький 02:00:30
194 Юлія Недоруба 1986 F Ua Україна Київ 02:07:26
195 вадим сапа 1990 M Ua Україна Запорожье online
196 Валерій Буян 1998 M Ua Україна Кривий Ріг online
197 Женя Лантушенко 1999 M Ua Україна Кривой Рог 01:30:42
198 Анатолiй Бондаренко 1994 M Ua Україна Жовтi Води Рiтм 01:10:11
199 Алексей Стельмах 1971 M 40-49 Ua Україна Кривой Рог 01:39:21
200 Геннадий Горбков 1966 M 50-59 Ua Україна Кривой Рог 01:55:10
392 Наталья Гиренко 1979 F Ua Україна Кривой Рог #побігли 01:44:00
393 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ LEVCHYK TEAM/ ОСНОВА БІГУ 01:15:35
397 Сергій Завалихатько 1973 M 40-49 Ua Україна Кривий Ріг СЕВгок 01:39:52
398 Евгений Савенко 1991 M Ua Україна Кривой Рог ЮГОК 01:29:53
399 Снісаренко Артем 1992 M Ua Україна Кривий Ріг Союз молодежи ЧАО "ЦГОК" 01:54:21
400 Медведєв Андрій 1985 M Ua Україна Кривий Ріг Союз молодежи ЧАО "ЦГОК" online

Учасники також реєструються на

Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Сталевий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
185 Виктор Даниленко 1999 M Ua Україна Кривий Ріг 01:51:46
186 Ольга Стеценко 1971 F 40-49 Ua Україна Кривий Рiг Криворізька Центрально-Міська гімназія 02:14:28
187 Артем Мороз 1986 M Ua Україна Дніпро 02:06:56
188 Владислав Костенко 1973 M 40-49 Ua Україна Кривой Рог 02:02:32
189 Олександр Недоруба 1987 M Ua Україна Київ 01:27:04
190 Alexandr Horseman 1986 M Ua Україна Кривой Рог 01:39:58
191 Олександр Погребняк 1986 M Ua Україна Кропивницький 01:55:36
192 Vladislav Prodan 1990 M Ua Україна Krivoy Rog 01:37:25
193 Иван Храпунов 1986 M Ua Україна Кропивницький 02:00:30
194 Юлія Недоруба 1986 F Ua Україна Київ 02:07:26
195 вадим сапа 1990 M Ua Україна Запорожье online
196 Валерій Буян 1998 M Ua Україна Кривий Ріг online
197 Женя Лантушенко 1999 M Ua Україна Кривой Рог 01:30:42
198 Анатолiй Бондаренко 1994 M Ua Україна Жовтi Води Рiтм 01:10:11
199 Алексей Стельмах 1971 M 40-49 Ua Україна Кривой Рог 01:39:21
200 Геннадий Горбков 1966 M 50-59 Ua Україна Кривой Рог 01:55:10
392 Наталья Гиренко 1979 F Ua Україна Кривой Рог #побігли 01:44:00
393 Микола Левчик 1992 M Ua Україна Київ LEVCHYK TEAM/ ОСНОВА БІГУ 01:15:35
397 Сергій Завалихатько 1973 M 40-49 Ua Україна Кривий Ріг СЕВгок 01:39:52
398 Евгений Савенко 1991 M Ua Україна Кривой Рог ЮГОК 01:29:53
399 Снісаренко Артем 1992 M Ua Україна Кривий Ріг Союз молодежи ЧАО "ЦГОК" 01:54:21
400 Медведєв Андрій 1985 M Ua Україна Кривий Ріг Союз молодежи ЧАО "ЦГОК" online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу