Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Сталевий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Ірина Згурська 1979 F Ua Україна Яготин 01:35:04
52 Сергей Барган 1998 M Ua Україна Кривой Рог 02:01:44
53 Тетяна Гамезо 1986 F Ua Україна Кривий Ріг 02:08:28
54 Іван Гамезо 1985 M Ua Україна Кривий Ріг 02:08:30
55 Геннадій Мойсеєнко 1965 M 50-59 Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners) online
56 Igor Chaikin 1981 M Ua Україна Кривой Рог Aut agere aut mori 01:44:14
57 Марко Сидоренко 1999 M Ua Україна Кривой Рог 01:56:03
58 Сергій Пасічний 1997 M Ua Україна Дніпро 01:38:34
59 Евгений Лычко 1988 M Ua Україна Кривой Рог 01:34:28
60 Denys Naumenko 1994 M Ua Україна Kryvyi Rih 01:49:02
61 Oleksandr Khintsystkyi 1992 M Ua Україна Южне, Одеська область 01:53:01
62 Георгий Черный 1990 M Ua Україна Дніпрo 01:41:19
63 Олег Самсонов 1994 M Ua Україна Днiпропетровськ 01:37:00
64 Сергей Нерода 1975 M 40-49 Ua Україна Krivoy Rog 01:43:13
65 Володимир Кузнєцов 1982 M Ua Україна Київ online
66 Анатолій Ващенко 1984 M Ua Україна Кривой Рог Maxximum CrossFit 01:59:17
67 Олексій Бандурін 1984 M Ua Україна Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 02:15:22
68 Константин Мещерский 1988 M Ua Україна Kharkov runFutrun online
69 Антон Петров 1989 M Ua Україна Харьков online
70 Віктор Юрченко 1964 M 50-59 Ua Україна Житомир Top Runners 01:35:18
71 Oleksii Redkin 1984 M Ua Україна Киев Squad UA Runners 01:53:11
72 Alexey Kudrya 1986 M Ua Україна Dnepr Sport Patrol Group 01:59:02
73 Микола Шишикін 1984 M Ua Україна Грушівка 01:31:26
74 Alya Shatohina 1982 F Ua Україна Dnipro DneprRun 01:54:52
75 Євген Мошна 1975 M 40-49 Ua Україна Кам'янське #побігли 01:48:02

Учасники також реєструються на

Small_105098c22df22b63ec46f09b8699d39d

ПЕРШИЙ КРИВОРІЗЬКИЙ НАПІВМАРАФОН

Сталевий забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Ірина Згурська 1979 F Ua Україна Яготин 01:35:04
52 Сергей Барган 1998 M Ua Україна Кривой Рог 02:01:44
53 Тетяна Гамезо 1986 F Ua Україна Кривий Ріг 02:08:28
54 Іван Гамезо 1985 M Ua Україна Кривий Ріг 02:08:30
55 Геннадій Мойсеєнко 1965 M 50-59 Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners) online
56 Igor Chaikin 1981 M Ua Україна Кривой Рог Aut agere aut mori 01:44:14
57 Марко Сидоренко 1999 M Ua Україна Кривой Рог 01:56:03
58 Сергій Пасічний 1997 M Ua Україна Дніпро 01:38:34
59 Евгений Лычко 1988 M Ua Україна Кривой Рог 01:34:28
60 Denys Naumenko 1994 M Ua Україна Kryvyi Rih 01:49:02
61 Oleksandr Khintsystkyi 1992 M Ua Україна Южне, Одеська область 01:53:01
62 Георгий Черный 1990 M Ua Україна Дніпрo 01:41:19
63 Олег Самсонов 1994 M Ua Україна Днiпропетровськ 01:37:00
64 Сергей Нерода 1975 M 40-49 Ua Україна Krivoy Rog 01:43:13
65 Володимир Кузнєцов 1982 M Ua Україна Київ online
66 Анатолій Ващенко 1984 M Ua Україна Кривой Рог Maxximum CrossFit 01:59:17
67 Олексій Бандурін 1984 M Ua Україна Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 02:15:22
68 Константин Мещерский 1988 M Ua Україна Kharkov runFutrun online
69 Антон Петров 1989 M Ua Україна Харьков online
70 Віктор Юрченко 1964 M 50-59 Ua Україна Житомир Top Runners 01:35:18
71 Oleksii Redkin 1984 M Ua Україна Киев Squad UA Runners 01:53:11
72 Alexey Kudrya 1986 M Ua Україна Dnepr Sport Patrol Group 01:59:02
73 Микола Шишикін 1984 M Ua Україна Грушівка 01:31:26
74 Alya Shatohina 1982 F Ua Україна Dnipro DneprRun 01:54:52
75 Євген Мошна 1975 M 40-49 Ua Україна Кам'янське #побігли 01:48:02

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу