Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Дата
21 Липня 2018
Початок події
23:30
Місто
Дніпро
Cайт
http://startdnipro.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Нічні 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 540 Sviatoslav Tsvetkov SOTA TEAM DNEPR 16:49
2 2 Ч 546 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 16:51
3 3 Ч 583 Сергій Чалик 16:55
4 4 Ч 579 Rostislav Martiushenko DneprRun 17:47
5 5 Ч 522 Тимофій Ярцев MC RunOk 17:51
6 6 Ч 539 Pavel Balabanov Start Dnipro 17:59
7 1 Ж 574 Татьяна Вилисова Start Dnipro 18:34
8 7 Ч 521 Кирило Камєшков MC RunOk 18:54
9 8 Ч 538 Руслан Кравченко РК Днепр 19:28
10 9 Ч 565 Вадим Олейник Start Dnipro 20:10
11 10 Ч 545 Сергій Доколяса 20:24
12 11 Ч 544 Денис Азаров Sota Team 21:34
13 2 Ж 553 Вікторія Бойко 22:38
14 3 Ж 572 Ксения Яценко 23:08
15 12 Ч 548 Taras Lytvyn 23:46
16 13 Ч 547 Vladyslav Murdii 23:49
17 4 Ж 501 Євгеннія Кириленко 24:28
18 5 Ж 513 Inna Levchenko 24:35
19 6 Ж 515 Анна Цуркан 24:41
20 14 Ч 508 Денис Павлов Start Dnipro 25:04
21 7 Ж 519 Яна Кравченко Старт Днипро 25:08
22 15 Ч 541 Вадим Щедро Sota Team 25:19
23 8 Ж 529 Олександра Синиця Старт Дніпро 25:30
24 16 Ч 580 Vladimir Getmanshchuk 25:31
25 9 Ж 511 Ирина Киц 25:45
Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Дата
21 Липня 2018
Початок події
23:30
Місто
Дніпро
Cайт
http://startdnipro.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Нічні 5 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 540 Sviatoslav Tsvetkov SOTA TEAM DNEPR 16:49
2 2 Ч 546 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 16:51
3 3 Ч 583 Сергій Чалик 16:55
4 4 Ч 579 Rostislav Martiushenko DneprRun 17:47
5 5 Ч 522 Тимофій Ярцев MC RunOk 17:51
6 6 Ч 539 Pavel Balabanov Start Dnipro 17:59
7 1 Ж 574 Татьяна Вилисова Start Dnipro 18:34
8 7 Ч 521 Кирило Камєшков MC RunOk 18:54
9 8 Ч 538 Руслан Кравченко РК Днепр 19:28
10 9 Ч 565 Вадим Олейник Start Dnipro 20:10
11 10 Ч 545 Сергій Доколяса 20:24
12 11 Ч 544 Денис Азаров Sota Team 21:34
13 2 Ж 553 Вікторія Бойко 22:38
14 3 Ж 572 Ксения Яценко 23:08
15 12 Ч 548 Taras Lytvyn 23:46
16 13 Ч 547 Vladyslav Murdii 23:49
17 4 Ж 501 Євгеннія Кириленко 24:28
18 5 Ж 513 Inna Levchenko 24:35
19 6 Ж 515 Анна Цуркан 24:41
20 14 Ч 508 Денис Павлов Start Dnipro 25:04
21 7 Ж 519 Яна Кравченко Старт Днипро 25:08
22 15 Ч 541 Вадим Щедро Sota Team 25:19
23 8 Ж 529 Олександра Синиця Старт Дніпро 25:30
24 16 Ч 580 Vladimir Getmanshchuk 25:31
25 9 Ж 511 Ирина Киц 25:45


Партнери та організатори заходу