Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Нічні 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Євгеннія Кириленко 1989 Ж Ua Україна Дніпро online
502 Дарина Борода 1992 Ж Ua Україна Днепропетровск online
503 Анастасия Ивашенцева 1988 Ж Ua Україна Днiпро Start Dnipro online
504 Ольга Бугай 1982 Ж Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
505 Дарья Веремеенко 1985 Ж Ua Україна Днiпро online
506 Родион Уделис 1984 Ч Ua Україна Днiпро online
507 Antonina Belyaeva 1987 Ж Ua Україна Днепр DneprRun online
508 Денис Павлов 1980 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro online
509 Юрий Дорошко 1983 Ч Ua Україна Днепр DneprRun online
510 Юлія Алексюк 1984 Ж Ua Україна Дніпропетровськ online
511 Ирина Киц 1982 Ж Ua Україна Дніпро online
512 Всеволод Пионтковский 1964 Ч Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro online
513 Inna Levchenko 1984 Ж Ua Україна Днепр online
514 Ольга Цуркан 1979 Ж Ua Україна Днепр online
515 Анна Цуркан 1988 Ж Ua Україна Днепр online
516 Дмитрий Балута 1976 Ч Ua Україна Днепр online
517 Олексій Тупченко 1989 Ч Ua Україна Днiпро online
518 Прохоренко Ірина 1995 Ж Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online
519 Яна Кравченко 1984 Ж Ua Україна Днипро Старт Днипро online
520 Ірина Koчурова 1992 Ж Ua Україна Днiпро online
521 Кирило Камєшков 2001 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk online
522 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk online
523 Ирина Петришина-Чевичелова 1985 Ж Ua Україна Дніпро online
524 Максим Борейко 1992 Ч Ua Україна Днепр online
525 Alena Bovenko 1991 Ж Ua Україна Запоріжжя online

Учасники також реєструються на

Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Нічні 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Євгеннія Кириленко 1989 Ж Ua Україна Дніпро online
502 Дарина Борода 1992 Ж Ua Україна Днепропетровск online
503 Анастасия Ивашенцева 1988 Ж Ua Україна Днiпро Start Dnipro online
504 Ольга Бугай 1982 Ж Ua Україна Дніпро Start Dnipro online
505 Дарья Веремеенко 1985 Ж Ua Україна Днiпро online
506 Родион Уделис 1984 Ч Ua Україна Днiпро online
507 Antonina Belyaeva 1987 Ж Ua Україна Днепр DneprRun online
508 Денис Павлов 1980 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro online
509 Юрий Дорошко 1983 Ч Ua Україна Днепр DneprRun online
510 Юлія Алексюк 1984 Ж Ua Україна Дніпропетровськ online
511 Ирина Киц 1982 Ж Ua Україна Дніпро online
512 Всеволод Пионтковский 1964 Ч Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro online
513 Inna Levchenko 1984 Ж Ua Україна Днепр online
514 Ольга Цуркан 1979 Ж Ua Україна Днепр online
515 Анна Цуркан 1988 Ж Ua Україна Днепр online
516 Дмитрий Балута 1976 Ч Ua Україна Днепр online
517 Олексій Тупченко 1989 Ч Ua Україна Днiпро online
518 Прохоренко Ірина 1995 Ж Ua Україна Дніпро Корпорация АТБ online
519 Яна Кравченко 1984 Ж Ua Україна Днипро Старт Днипро online
520 Ірина Koчурова 1992 Ж Ua Україна Днiпро online
521 Кирило Камєшков 2001 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk online
522 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk online
523 Ирина Петришина-Чевичелова 1985 Ж Ua Україна Дніпро online
524 Максим Борейко 1992 Ч Ua Україна Днепр online
525 Alena Bovenko 1991 Ж Ua Україна Запоріжжя online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу