Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Дата
21 Липня 2018
Початок події
23:30
Місто
Дніпро
Cайт
http://startdnipro.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Нічні 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 222 вадим сапа 33:00
2 2 Ч 133 Dmytro Maliar SAPIK-TEAM 33:03
3 3 Ч 251 Олександр Бабарика 33:28
4 4 Ч 215 Валерій Буян 33:37
5 5 Ч 114 Ilia Shchelkunov DneprRun 36:09
6 6 Ч 164 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 36:13
7 7 Ч 128 Роман Савастру КБ "Південне" 36:13
8 8 Ч 143 Денис Камєшков МC "RunОк" 36:19
9 9 Ч 144 Дмитро Дашко MC RunOk 37:16
10 10 Ч 148 Anton Sikora TOP RUNNERS 37:30
11 1 Ж 266 Катерина Карманенко 37:59
12 11 Ч 113 Олександр Штенгелов DneprRun 38:10
13 12 Ч 107 Сергей Мойся MC RunOk 38:38
14 13 Ч 141 Шкодінов Ігор 38:43
15 14 Ч 102 Виталий Коваленко Start Dnipro 38:53
16 15 Ч 246 Артур Кононов 38:58
17 16 Ч 282 Владимир Радилецкий 39:01
18 17 Ч 106 Віталій Дєлов Start Dnipro 39:17
19 18 Ч 188 Карен Манукян МК Харьков 39:27
20 19 Ч 212 Igor Akastelov 39:43
21 20 Ч 170 Денис Никулин 40:32
22 21 Ч 101 Олександр Паришкура MC RunOk 40:48
23 22 Ч 183 Виталий Розгон 41:05
24 23 Ч 146 Александр Цуканов DneprRun 41:28
25 24 Ч 173 Dmitriy Kravchenko DneprRun 41:49
Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Дата
21 Липня 2018
Початок події
23:30
Місто
Дніпро
Cайт
http://startdnipro.com/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Нічні 10 км

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Ч 222 вадим сапа 33:00
2 2 Ч 133 Dmytro Maliar SAPIK-TEAM 33:03
3 3 Ч 251 Олександр Бабарика 33:28
4 4 Ч 215 Валерій Буян 33:37
5 5 Ч 114 Ilia Shchelkunov DneprRun 36:09
6 6 Ч 164 Максим Сушков KHARKIV ROAD RUNNERS 36:13
7 7 Ч 128 Роман Савастру КБ "Південне" 36:13
8 8 Ч 143 Денис Камєшков МC "RunОк" 36:19
9 9 Ч 144 Дмитро Дашко MC RunOk 37:16
10 10 Ч 148 Anton Sikora TOP RUNNERS 37:30
11 1 Ж 266 Катерина Карманенко 37:59
12 11 Ч 113 Олександр Штенгелов DneprRun 38:10
13 12 Ч 107 Сергей Мойся MC RunOk 38:38
14 13 Ч 141 Шкодінов Ігор 38:43
15 14 Ч 102 Виталий Коваленко Start Dnipro 38:53
16 15 Ч 246 Артур Кононов 38:58
17 16 Ч 282 Владимир Радилецкий 39:01
18 17 Ч 106 Віталій Дєлов Start Dnipro 39:17
19 18 Ч 188 Карен Манукян МК Харьков 39:27
20 19 Ч 212 Igor Akastelov 39:43
21 20 Ч 170 Денис Никулин 40:32
22 21 Ч 101 Олександр Паришкура MC RunOk 40:48
23 22 Ч 183 Виталий Розгон 41:05
24 23 Ч 146 Александр Цуканов DneprRun 41:28
25 24 Ч 173 Dmitriy Kravchenko DneprRun 41:49


Партнери та організатори заходу