Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Нічні 10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Олександр Паришкура 1985 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk 40:48
102 Виталий Коваленко 1982 Ч Ua Україна Карловка Start Dnipro 38:53
103 Виталий Панибрат 1988 Ч Ua Україна Днепр 01:10:47
104 Завьялов Михаил 1970 Ч Ua Україна Дніпро 48:15
105 Євген Ширінський 1982 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro 43:19
106 Віталій Дєлов 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro 39:17
107 Сергей Мойся 1991 Ч Ua Україна Днепр MC RunOk 38:38
108 Мария Колесник 1991 Ч Ua Україна Днепропетровск MC RunOk 54:12
109 Ольга Сартакова 1982 Ж Ua Україна Днiпро 56:43
110 Дмитрий Сартаков 1983 Ч Ua Україна Днiпро 59:00
111 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro 45:18
112 Yurii Selyakov 1987 Ч Ua Україна Dnipro 58:31
113 Олександр Штенгелов 1988 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun 38:10
114 Ilia Shchelkunov 1991 Ч Ua Україна Dnipro DneprRun 36:09
115 Олександр Радченко 1984 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun 45:19
116 Ілона Шевченко 1981 Ж Ua Україна Дніпро StartDnipro 49:48
117 Світлана Маковоз 1979 Ж Ua Україна Запоріжжя МC RunOk 46:43
118 Alya Shatohina 1982 Ж Ua Україна Dnipro DneprRun 01:00:30
119 Дмитро Литвин 1989 Ч Ua Україна Дніпро 55:31
120 Olena Yakub 1973 Ж Ua Україна Дніпро 57:17
121 Анна Соколенко 1989 Ж Ua Україна Днiпро DneprRun 50:57
122 Борис Шустер 1965 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro 52:41
123 Inna Shuster 1965 Ж Ua Україна Днепр 01:03:31
124 Анна Гуделайтiс 1998 Ж Ua Україна Днiпро Наш Клуб 47:58
125 Olga Sardak 1984 Ж Ua Україна Дніпро 01:04:10

Учасники також реєструються на

Small_4c4f1daa90df296dbd29a52b7c5bc080

Нічна 10-ка

Нічні 10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Олександр Паришкура 1985 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk 40:48
102 Виталий Коваленко 1982 Ч Ua Україна Карловка Start Dnipro 38:53
103 Виталий Панибрат 1988 Ч Ua Україна Днепр 01:10:47
104 Завьялов Михаил 1970 Ч Ua Україна Дніпро 48:15
105 Євген Ширінський 1982 Ч Ua Україна Dnipro Start Dnipro 43:19
106 Віталій Дєлов 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro 39:17
107 Сергей Мойся 1991 Ч Ua Україна Днепр MC RunOk 38:38
108 Мария Колесник 1991 Ч Ua Україна Днепропетровск MC RunOk 54:12
109 Ольга Сартакова 1982 Ж Ua Україна Днiпро 56:43
110 Дмитрий Сартаков 1983 Ч Ua Україна Днiпро 59:00
111 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro 45:18
112 Yurii Selyakov 1987 Ч Ua Україна Dnipro 58:31
113 Олександр Штенгелов 1988 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun 38:10
114 Ilia Shchelkunov 1991 Ч Ua Україна Dnipro DneprRun 36:09
115 Олександр Радченко 1984 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun 45:19
116 Ілона Шевченко 1981 Ж Ua Україна Дніпро StartDnipro 49:48
117 Світлана Маковоз 1979 Ж Ua Україна Запоріжжя МC RunOk 46:43
118 Alya Shatohina 1982 Ж Ua Україна Dnipro DneprRun 01:00:30
119 Дмитро Литвин 1989 Ч Ua Україна Дніпро 55:31
120 Olena Yakub 1973 Ж Ua Україна Дніпро 57:17
121 Анна Соколенко 1989 Ж Ua Україна Днiпро DneprRun 50:57
122 Борис Шустер 1965 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro 52:41
123 Inna Shuster 1965 Ж Ua Україна Днепр 01:03:31
124 Анна Гуделайтiс 1998 Ж Ua Україна Днiпро Наш Клуб 47:58
125 Olga Sardak 1984 Ж Ua Україна Дніпро 01:04:10

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу