Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Марафонські перегони на лижеролерах

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 1 Дробін Олександр 01:25:13
2 1 M 40-49 18 Владимир Шелков 01:25:14
3 2 M 40-49 42 Олександр Клюйко 01:25:15
4 3 M 40-49 19 Александр Киселев 01:25:16
5 2 M 30-39 31 Сергій Петрищів 01:25:17
6 1 M 50+ 16 Юрій Гриньків 01:25:19
7 3 M 30-39 25 Олег Йолтуховський 01:25:21
8 4 M 30-39 2 Щепа Станіслав 01:25:23
9 1 M 19-29 3 Рєпка Дмитро 01:25:25
10 2 M 50+ 4 Ляхов Сергій 01:25:26
11 3 M 50+ 33 Николай Гурин 01:25:29
12 4 M 50+ 6 Калашніков Володимир 01:25:32
13 5 M 50+ 40 Юрий Антохин OSM-SkiGo 01:25:49
14 6 M 50+ 35 Ігор Тодорів 01:26:48
15 4 M 40-49 24 Іван Білейчук 01:30:38
16 7 M 50+ 7 Туркін Анатолій 01:30:52
17 5 M 30-39 29 Дмитро Кульчицький 01:31:04
18 6 M 30-39 17 Іван Дмитрук 01:33:13
19 8 M 50+ 30 Геннадій Самойленко 01:33:14
20 5 M 40-49 5 Єршов Руслан 01:33:21
21 9 M 50+ 8 Чех Віталій 01:34:02
22 10 M 50+ 28 Юрій Рубан 01:34:41
23 11 M 50+ 13 Анатолій Бартош 01:34:51
24 12 M 50+ 14 Микола Білера 01:34:54
25 6 M 40-49 10 Серпокрил Євген 01:36:45
Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Марафонські перегони на лижеролерах

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 1 Дробін Олександр 01:25:13
2 1 M 40-49 18 Владимир Шелков 01:25:14
3 2 M 40-49 42 Олександр Клюйко 01:25:15
4 3 M 40-49 19 Александр Киселев 01:25:16
5 2 M 30-39 31 Сергій Петрищів 01:25:17
6 1 M 50+ 16 Юрій Гриньків 01:25:19
7 3 M 30-39 25 Олег Йолтуховський 01:25:21
8 4 M 30-39 2 Щепа Станіслав 01:25:23
9 1 M 19-29 3 Рєпка Дмитро 01:25:25
10 2 M 50+ 4 Ляхов Сергій 01:25:26
11 3 M 50+ 33 Николай Гурин 01:25:29
12 4 M 50+ 6 Калашніков Володимир 01:25:32
13 5 M 50+ 40 Юрий Антохин OSM-SkiGo 01:25:49
14 6 M 50+ 35 Ігор Тодорів 01:26:48
15 4 M 40-49 24 Іван Білейчук 01:30:38
16 7 M 50+ 7 Туркін Анатолій 01:30:52
17 5 M 30-39 29 Дмитро Кульчицький 01:31:04
18 6 M 30-39 17 Іван Дмитрук 01:33:13
19 8 M 50+ 30 Геннадій Самойленко 01:33:14
20 5 M 40-49 5 Єршов Руслан 01:33:21
21 9 M 50+ 8 Чех Віталій 01:34:02
22 10 M 50+ 28 Юрій Рубан 01:34:41
23 11 M 50+ 13 Анатолій Бартош 01:34:51
24 12 M 50+ 14 Микола Білера 01:34:54
25 6 M 40-49 10 Серпокрил Євген 01:36:45


Партнери та організатори заходу