Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати ЕКО–RUN

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1008 Олександр Оліфіренко 16:53
2 2 M 1003 Микола Чубарик 17:59
3 3 M 1031 Дмитро Журавський 18:52
4 4 M 1006 Павло Недільський СК "Ковель" 19:17
5 5 M 1014 Юрій Ганджала Спілка учасників АТО "Побратими України" 19:31
6 6 M 1005 Вадим Приймачук 19:45
7 1 F 1025 Юліана Дяченко 21:02
8 F 1030 Юлія Потопальська 21:18
9 1027 Петро Сидорчук 23:02
10 2 F 1011 Наталия Яровенко Top Runners 24:13
11 7 M 1021 Ярослав Куран 24:32
12 3 F 1010 Альона Шураєва 25:24
13 8 M 1017 Олександр Тимошук 26:08
14 9 M 1022 Вадим Положевець 28:18
15 10 M 1023 Роман Свиріпа 28:19
16 4 F 1019 Тетяна Петрина 28:20
17 5 F 1009 Каріна Севастьянова 30:33
18 6 F 1026 Катерина Гаврильчак 31:06
19 7 F 1007 Тетяна Войтенко 31:08
20 8 F 1020 Ольга Петрина 31:08
21 9 F 1015 Олена Свиріпа 31:11
22 10 F 1002 Голярчук Олена 31:20
23 11 M 1028 Петро Сидорчук 32:24
24 12 M 1018 Володимир Шандра Openmind 32:27
25 11 F 1016 Мар'яна Шах Openmind 32:28
Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати ЕКО–RUN

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 1008 Олександр Оліфіренко 16:53
2 2 M 1003 Микола Чубарик 17:59
3 3 M 1031 Дмитро Журавський 18:52
4 4 M 1006 Павло Недільський СК "Ковель" 19:17
5 5 M 1014 Юрій Ганджала Спілка учасників АТО "Побратими України" 19:31
6 6 M 1005 Вадим Приймачук 19:45
7 1 F 1025 Юліана Дяченко 21:02
8 F 1030 Юлія Потопальська 21:18
9 1027 Петро Сидорчук 23:02
10 2 F 1011 Наталия Яровенко Top Runners 24:13
11 7 M 1021 Ярослав Куран 24:32
12 3 F 1010 Альона Шураєва 25:24
13 8 M 1017 Олександр Тимошук 26:08
14 9 M 1022 Вадим Положевець 28:18
15 10 M 1023 Роман Свиріпа 28:19
16 4 F 1019 Тетяна Петрина 28:20
17 5 F 1009 Каріна Севастьянова 30:33
18 6 F 1026 Катерина Гаврильчак 31:06
19 7 F 1007 Тетяна Войтенко 31:08
20 8 F 1020 Ольга Петрина 31:08
21 9 F 1015 Олена Свиріпа 31:11
22 10 F 1002 Голярчук Олена 31:20
23 11 M 1028 Петро Сидорчук 32:24
24 12 M 1018 Володимир Шандра Openmind 32:27
25 11 F 1016 Мар'яна Шах Openmind 32:28


Партнери та організатори заходу