Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Еко-півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 577 Григорій Хомич LKB,,RUDNIK " 01:14:26
2 2 M 30-39 523 Valeriy Makaruk "СК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:35
3 1 M 50+ 517 Ігор Саханда UMA, URA, SСS 01:22:19
4 3 M 30-39 530 Андрій Пелех Офісний планктон 01:27:40
5 1 M 40-49 548 Микола Воробей 01:28:41
6 2 M 40-49 516 Володимир Новосад Спортивний клуб Ковель 01:30:49
7 1 M 20-29 558 Олександр Редько 01:35:00
8 2 M 20-29 525 Андрій Степасюк Спілка Воїнів АТО Волині 01:36:04
9 4 M 30-39 524 Юрій Моклиця 01:38:26
10 1 F 30-39 522 Катерина Макарук СК Лучеськ 01:38:50
11 3 M 20-29 534 Alex Tuma 01:39:34
12 4 M 20-29 562 Volodymyr Shyrochuk 01:39:36
13 1 F 20-29 539 Наталія Бурковська 01:40:16
14 5 M 30-39 555 Ігор Нелін Putin-Huylo 01:40:19
15 2 M 50+ 560 Степан Мельнічук 01:40:37
16 3 M 40-49 540 Юрий Милованов TopRunners, Nutrilite 01:41:00
17 6 M 30-39 583 Мартинюк Олександр 01:41:46
18 4 M 40-49 557 ігор кідиба 01:42:12
19 5 M 20-29 533 Максим Гарбарук 01:42:45
20 3 M 50+ 553 Evgeny Tymanovich 01:43:45
21 4 M 50+ 519 Василь Мищенко Науковець 01:44:05
22 2 F 20-29 551 Анна Рижко 01:44:32
23 1 F 50+ 564 Ольга Стадник ShypShyna Run Club 01:44:39
24 6 M 20-29 549 Дмитро Новосад 01:44:52
25 2 F 30-39 537 Катерина Жигуліна 01:45:04
Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Еко-півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 577 Григорій Хомич LKB,,RUDNIK " 01:14:26
2 2 M 30-39 523 Valeriy Makaruk "СК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:35
3 1 M 50+ 517 Ігор Саханда UMA, URA, SСS 01:22:19
4 3 M 30-39 530 Андрій Пелех Офісний планктон 01:27:40
5 1 M 40-49 548 Микола Воробей 01:28:41
6 2 M 40-49 516 Володимир Новосад Спортивний клуб Ковель 01:30:49
7 1 M 20-29 558 Олександр Редько 01:35:00
8 2 M 20-29 525 Андрій Степасюк Спілка Воїнів АТО Волині 01:36:04
9 4 M 30-39 524 Юрій Моклиця 01:38:26
10 1 F 30-39 522 Катерина Макарук СК Лучеськ 01:38:50
11 3 M 20-29 534 Alex Tuma 01:39:34
12 4 M 20-29 562 Volodymyr Shyrochuk 01:39:36
13 1 F 20-29 539 Наталія Бурковська 01:40:16
14 5 M 30-39 555 Ігор Нелін Putin-Huylo 01:40:19
15 2 M 50+ 560 Степан Мельнічук 01:40:37
16 3 M 40-49 540 Юрий Милованов TopRunners, Nutrilite 01:41:00
17 6 M 30-39 583 Мартинюк Олександр 01:41:46
18 4 M 40-49 557 ігор кідиба 01:42:12
19 5 M 20-29 533 Максим Гарбарук 01:42:45
20 3 M 50+ 553 Evgeny Tymanovich 01:43:45
21 4 M 50+ 519 Василь Мищенко Науковець 01:44:05
22 2 F 20-29 551 Анна Рижко 01:44:32
23 1 F 50+ 564 Ольга Стадник ShypShyna Run Club 01:44:39
24 6 M 20-29 549 Дмитро Новосад 01:44:52
25 2 F 30-39 537 Катерина Жигуліна 01:45:04


Партнери та організатори заходу