Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Еко-півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
511 Віталій Редько 1991 M 20-29 Ua Україна Шацьк 02:13:28
512 Андрій Семен 1989 M 20-29 Ua Україна Львів DNS
513 Volodymyr Konovalov 1988 M 30-39 Ua Україна Львів DNS
514 Віталій Цвид 1971 M 40-49 Ua Україна Київ DNS
515 Юрий Самойлович 1985 M 30-39 Ua Україна Славута DNS
516 Володимир Новосад 1972 M 40-49 Ua Україна Ковель Спортивний клуб Ковель 01:30:49
517 Ігор Саханда 1967 M 50+ Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 01:22:19
518 Роман Боднарчук 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Borys Running Club DNS
519 Василь Мищенко 1960 M 50+ Ua Україна Баришівка Науковець 01:44:05
520 Едуард Ювченко 1996 M 20-29 Ua Україна Ковель 01:55:40
521 Ростислав Войтюк 1962 M 50+ Ua Україна Блаженик 01:45:37
522 Катерина Макарук 1985 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ 01:38:50
523 Valeriy Makaruk 1984 M 30-39 Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:35
524 Юрій Моклиця 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк 01:38:26
525 Андрій Степасюк 1989 M 20-29 Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині 01:36:04
526 Oleksandr Sanches 1989 M 20-29 Ua Україна Kiev 02:09:42
527 Artem Verhun 1984 M 30-39 Ua Україна Київ DNS
528 Валентин Шевчук 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" 01:53:44
529 Тетяна Галка 1986 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" 02:03:35
530 Андрій Пелех 1984 M 30-39 Ua Україна Тернопіль Офісний планктон 01:27:40
531 Михайло Онишків 1990 M 20-29 Ua Україна Тернопіль Терен 01:49:06
532 Anastasiia Harbaruk 1993 F 20-29 Ua Україна Луцьк 01:59:06
533 Максим Гарбарук 1997 M 20-29 Ua Україна Луцьк 01:42:45
534 Alex Tuma 1997 M 20-29 Ua Україна Kiev 01:39:34
535 Володимир Кузьмяк 1979 M 30-39 Ua Україна Львів 01:46:08

Учасники також реєструються на

Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Еко-півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
511 Віталій Редько 1991 M 20-29 Ua Україна Шацьк 02:13:28
512 Андрій Семен 1989 M 20-29 Ua Україна Львів DNS
513 Volodymyr Konovalov 1988 M 30-39 Ua Україна Львів DNS
514 Віталій Цвид 1971 M 40-49 Ua Україна Київ DNS
515 Юрий Самойлович 1985 M 30-39 Ua Україна Славута DNS
516 Володимир Новосад 1972 M 40-49 Ua Україна Ковель Спортивний клуб Ковель 01:30:49
517 Ігор Саханда 1967 M 50+ Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 01:22:19
518 Роман Боднарчук 1984 M 30-39 Ua Україна Івано-Франківськ Borys Running Club DNS
519 Василь Мищенко 1960 M 50+ Ua Україна Баришівка Науковець 01:44:05
520 Едуард Ювченко 1996 M 20-29 Ua Україна Ковель 01:55:40
521 Ростислав Войтюк 1962 M 50+ Ua Україна Блаженик 01:45:37
522 Катерина Макарук 1985 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ 01:38:50
523 Valeriy Makaruk 1984 M 30-39 Ua Україна с.Годовичі, Турійський р-н. "СК"ЛУЧЕСЬК" 01:18:35
524 Юрій Моклиця 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк 01:38:26
525 Андрій Степасюк 1989 M 20-29 Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині 01:36:04
526 Oleksandr Sanches 1989 M 20-29 Ua Україна Kiev 02:09:42
527 Artem Verhun 1984 M 30-39 Ua Україна Київ DNS
528 Валентин Шевчук 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" 01:53:44
529 Тетяна Галка 1986 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард" 02:03:35
530 Андрій Пелех 1984 M 30-39 Ua Україна Тернопіль Офісний планктон 01:27:40
531 Михайло Онишків 1990 M 20-29 Ua Україна Тернопіль Терен 01:49:06
532 Anastasiia Harbaruk 1993 F 20-29 Ua Україна Луцьк 01:59:06
533 Максим Гарбарук 1997 M 20-29 Ua Україна Луцьк 01:42:45
534 Alex Tuma 1997 M 20-29 Ua Україна Kiev 01:39:34
535 Володимир Кузьмяк 1979 M 30-39 Ua Україна Львів 01:46:08

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу