Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Еко-марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 40 Роман Гаврилюк 02:38:41
2 1 M 40-49 32 Олександр Головницький 02:48:34
3 2 M 30-39 34 Андрій Лапко 02:59:29
4 1 F 30-39 38 Ірина Масник ShypShyna Run Club 03:03:53
5 1 M 18-29 23 Володимир Йовик 03:06:11
6 3 M 30-39 30 Віктор Гребельський 03:08:36
7 2 M 40-49 22 Andrei Yakavinich BrestRunners 03:16:29
8 3 M 40-49 37 Валерій Шажко SHYPSHYNA RUN CLUB 03:19:27
9 4 M 30-39 14 Тарас Третяк Гепард 03:20:13
10 1 M 50+ 15 Сергій Куцеконь АБУ 03:29:36
11 2 M 18-29 33 Микола Якобчук 03:29:43
12 4 M 40-49 13 Сергій Ведміцький KOZAK RACE 03:31:48
13 2 F 30-39 43 Олександра Кирилова 03:32:53
14 5 M 30-39 17 Дмитро Ревков 03:39:29
15 2 M 50+ 29 Віктор Юрченко Top Runners 03:42:31
16 6 M 30-39 20 Максим Попов КЛБ Hammers 03:45:52
17 1 F 18-29 18 Олена Троць 03:46:39
18 3 M 18-29 27 Михаил Рангаев 03:49:56
19 3 F 30-39 19 Анна Рангаева 03:51:19
20 4 M 18-29 41 Григорій Трохимчук ЗСУ 03:54:43
21 5 M 18-29 24 Олег Вареник 03:55:22
22 6 M 18-29 36 Сергій Борков 03:55:22
23 7 M 18-29 42 Роман Франчук 03:56:56
24 2 F 18-29 31 Надія Самох 04:03:16
25 8 M 18-29 21 Тарас Гупало 04:09:43
Small_43aa465f2aa4a63fc1af0503c06fcda0

ЕКО-МАРАФОН «Світанок Світязя 2018»

Дата
11 Серпня 2018
Початок події
05:00
Місто
Шацьк
Cайт
https://www.facebook.com/ecomarathonsunrise/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати Еко-марафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 30-39 40 Роман Гаврилюк 02:38:41
2 1 M 40-49 32 Олександр Головницький 02:48:34
3 2 M 30-39 34 Андрій Лапко 02:59:29
4 1 F 30-39 38 Ірина Масник ShypShyna Run Club 03:03:53
5 1 M 18-29 23 Володимир Йовик 03:06:11
6 3 M 30-39 30 Віктор Гребельський 03:08:36
7 2 M 40-49 22 Andrei Yakavinich BrestRunners 03:16:29
8 3 M 40-49 37 Валерій Шажко SHYPSHYNA RUN CLUB 03:19:27
9 4 M 30-39 14 Тарас Третяк Гепард 03:20:13
10 1 M 50+ 15 Сергій Куцеконь АБУ 03:29:36
11 2 M 18-29 33 Микола Якобчук 03:29:43
12 4 M 40-49 13 Сергій Ведміцький KOZAK RACE 03:31:48
13 2 F 30-39 43 Олександра Кирилова 03:32:53
14 5 M 30-39 17 Дмитро Ревков 03:39:29
15 2 M 50+ 29 Віктор Юрченко Top Runners 03:42:31
16 6 M 30-39 20 Максим Попов КЛБ Hammers 03:45:52
17 1 F 18-29 18 Олена Троць 03:46:39
18 3 M 18-29 27 Михаил Рангаев 03:49:56
19 3 F 30-39 19 Анна Рангаева 03:51:19
20 4 M 18-29 41 Григорій Трохимчук ЗСУ 03:54:43
21 5 M 18-29 24 Олег Вареник 03:55:22
22 6 M 18-29 36 Сергій Борков 03:55:22
23 7 M 18-29 42 Роман Франчук 03:56:56
24 2 F 18-29 31 Надія Самох 04:03:16
25 8 M 18-29 21 Тарас Гупало 04:09:43


Партнери та організатори заходу