Small_72775004f7cb5322ac54205c60919546

ДМИТРУК ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН

МІЦНИЙ ГОРІШОК -10км.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
381 Світлана Пушкарук 1974 F 40-49 Ua Україна Луцьк
382 Viktoria Katerynchyk 1988 F 18-29 Ua Україна Рівне1 Rivne running club
383 Сергей Дмитриев 1997 M 18-29 Ua Україна Kiev
384 Андрій Гузов 1991 M 18-29 Ua Україна Луцьк
385 Карпюк Сергій 1985 M 30-39 Ua Україна Lutsk LFF
386 Вадим Примачок 1998 M 18-29 Ua Україна Оржів City RUN
387 Петро Ревут 1999 M 18-29 Ua Україна Оржів City RUN
388 Юрій Турчиняк 1998 M 18-29 Ua Україна Львів Інванспорт Львів
389 Олександр Шпачук 1995 M 18-29 Ua Україна Луцьк
390 Сергій Козак 1983 M 30-39 Ua Україна Луцький Волинська область Тритон
391 Остап Іскарєв 1997 M 18-29 Ua Україна Луцьк ZoomSupport
392 Андрій Садовський 1994 M 18-29 Ua Україна Червоноград
393 Ірина Славич 1982 F 30-39 Ua Україна с.Соснівка
394 Oleh Ramaha Romanyuk 1997 M 18-29 Ua Україна Kiev
395 Олег Соболта 1996 M 18-29 Ua Україна Червоноград Run club StartUp
396 Олег Куприсюк 1989 M 18-29 Ua Україна смт. Мар'янівка, Горохівський р-н. Рівненський авіаклуб
397 Юрій Чорний 1989 M 18-29 Ua Україна Київ
398 Юлія Рудницька 1995 F 18-29 Ua Україна Луцьк
399 Ігор Бівініс 1959 M 50+ Ua Україна Ковель Спортивний Клуб "Ковель"
400 Михайло Високосов 1984 M 30-39 Ua Україна Луцьк
401 Тарас Романюк 1990 M 18-29 Ua Україна Луцьк
402 Ростислав Мучак 1975 M 40-49 Ua Україна Луцьк
403 Олена Легкунець 1994 F 18-29 Ua Україна Луцьк
404 Микола Артемовець 1996 M 18-29 Ua Україна Смт Рокитне
405 Тетяна Чайковська 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_72775004f7cb5322ac54205c60919546

ДМИТРУК ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН

МІЦНИЙ ГОРІШОК -10км.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
381 Світлана Пушкарук 1974 F 40-49 Ua Україна Луцьк
382 Viktoria Katerynchyk 1988 F 18-29 Ua Україна Рівне1 Rivne running club
383 Сергей Дмитриев 1997 M 18-29 Ua Україна Kiev
384 Андрій Гузов 1991 M 18-29 Ua Україна Луцьк
385 Карпюк Сергій 1985 M 30-39 Ua Україна Lutsk LFF
386 Вадим Примачок 1998 M 18-29 Ua Україна Оржів City RUN
387 Петро Ревут 1999 M 18-29 Ua Україна Оржів City RUN
388 Юрій Турчиняк 1998 M 18-29 Ua Україна Львів Інванспорт Львів
389 Олександр Шпачук 1995 M 18-29 Ua Україна Луцьк
390 Сергій Козак 1983 M 30-39 Ua Україна Луцький Волинська область Тритон
391 Остап Іскарєв 1997 M 18-29 Ua Україна Луцьк ZoomSupport
392 Андрій Садовський 1994 M 18-29 Ua Україна Червоноград
393 Ірина Славич 1982 F 30-39 Ua Україна с.Соснівка
394 Oleh Ramaha Romanyuk 1997 M 18-29 Ua Україна Kiev
395 Олег Соболта 1996 M 18-29 Ua Україна Червоноград Run club StartUp
396 Олег Куприсюк 1989 M 18-29 Ua Україна смт. Мар'янівка, Горохівський р-н. Рівненський авіаклуб
397 Юрій Чорний 1989 M 18-29 Ua Україна Київ
398 Юлія Рудницька 1995 F 18-29 Ua Україна Луцьк
399 Ігор Бівініс 1959 M 50+ Ua Україна Ковель Спортивний Клуб "Ковель"
400 Михайло Високосов 1984 M 30-39 Ua Україна Луцьк
401 Тарас Романюк 1990 M 18-29 Ua Україна Луцьк
402 Ростислав Мучак 1975 M 40-49 Ua Україна Луцьк
403 Олена Легкунець 1994 F 18-29 Ua Україна Луцьк
404 Микола Артемовець 1996 M 18-29 Ua Україна Смт Рокитне
405 Тетяна Чайковська 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу