Small_72775004f7cb5322ac54205c60919546

ДМИТРУК ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН

ШЛЯХ ВОЇНА -21 км.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олексій Мороз 1985 M 30-39 Ua Україна Луцьк
2 Оксана Ковальчук 1994 F 18-29 Ua Україна Луцьк
3 Andriy Yanko 1978 M 40-49 Ua Україна Луцьк
4 Ольга Власюк 1987 F 30-39 Ua Україна Ківерці
5 Юрій Петров 1986 M 30-39 Ua Україна Ківерці Gutsul Running Club
6 Євген Смирнов 1974 M 40-49 Ua Україна Київ ПУШЕБ
7 Юрій Іванашко 1986 M 30-39 Ua Україна Луцьк
8 Олег Масовець 1989 M 18-29 Ua Україна Луцьк
9 ігор кідиба 1973 M 40-49 Ua Україна Луцьк
10 Василь Хиля 1981 M 30-39 Ua Україна Луцьк PrivatBank
11 Юлія Марчук 1990 F 18-29 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
12 Dmytro Bairak 1984 M 30-39 Ua Україна Рожище
13 Валентин Дудар 1983 M 30-39 Ua Україна Луцьк
14 Іван Шворак 1986 M 30-39 Ua Україна Луцьк
15 Олег Данилюк 1991 M 18-29 Ua Україна Львів MUROVANE
16 Віталій Вибранський 1982 M 30-39 Ua Україна Херсон
17 Валентин Шевчук 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
18 Тетяна Галка 1986 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
19 Тетяна Грішина 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
20 Євген Семехін 1986 M 30-39 Ua Україна Макіївка Peace DA Team
21 Вадим Карпік 1992 M 18-29 Ua Україна Луцьк OК Wolf
22 Ярослав Фенко 1997 M 18-29 Ua Україна Любомль СК "Лучеськ"
23 Андрій Беднарчук 1972 M 40-49 Ua Україна Броди
24 Володимир Гольдіс 1962 M 50+ Ua Україна Львів СК УЛЬТРА
25 Наталія Будчик 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на

Small_72775004f7cb5322ac54205c60919546

ДМИТРУК ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН

ШЛЯХ ВОЇНА -21 км.

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олексій Мороз 1985 M 30-39 Ua Україна Луцьк
2 Оксана Ковальчук 1994 F 18-29 Ua Україна Луцьк
3 Andriy Yanko 1978 M 40-49 Ua Україна Луцьк
4 Ольга Власюк 1987 F 30-39 Ua Україна Ківерці
5 Юрій Петров 1986 M 30-39 Ua Україна Ківерці Gutsul Running Club
6 Євген Смирнов 1974 M 40-49 Ua Україна Київ ПУШЕБ
7 Юрій Іванашко 1986 M 30-39 Ua Україна Луцьк
8 Олег Масовець 1989 M 18-29 Ua Україна Луцьк
9 ігор кідиба 1973 M 40-49 Ua Україна Луцьк
10 Василь Хиля 1981 M 30-39 Ua Україна Луцьк PrivatBank
11 Юлія Марчук 1990 F 18-29 Ua Україна Луцьк СК Лучеськ
12 Dmytro Bairak 1984 M 30-39 Ua Україна Рожище
13 Валентин Дудар 1983 M 30-39 Ua Україна Луцьк
14 Іван Шворак 1986 M 30-39 Ua Україна Луцьк
15 Олег Данилюк 1991 M 18-29 Ua Україна Львів MUROVANE
16 Віталій Вибранський 1982 M 30-39 Ua Україна Херсон
17 Валентин Шевчук 1982 M 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
18 Тетяна Галка 1986 F 30-39 Ua Україна Луцьк СК "Гепард"
19 Тетяна Грішина 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк SK Luchesk
20 Євген Семехін 1986 M 30-39 Ua Україна Макіївка Peace DA Team
21 Вадим Карпік 1992 M 18-29 Ua Україна Луцьк OК Wolf
22 Ярослав Фенко 1997 M 18-29 Ua Україна Любомль СК "Лучеськ"
23 Андрій Беднарчук 1972 M 40-49 Ua Україна Броди
24 Володимир Гольдіс 1962 M 50+ Ua Україна Львів СК УЛЬТРА
25 Наталія Будчик 1989 F 18-29 Ua Україна Луцьк

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу