Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Еліта

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Еліта 15 Алексей Сюткин CapitalTri 57:14
2 2 Еліта 14 Сергей Курочкин Capital-tri 57:15
3 3 Еліта 4 Дмитрий Маляр Sapik-team Dnipro 57:42
4 4 Еліта 16 Антон Витолин 57:48
5 5 Еліта 17 Zymstev Viktor ШВСМ Redlavateam 58:01
6 6 Еліта 18 Сергій Кохан ОШВСМ 58:03
7 7 Еліта 21 Максим Крят RedLava Team 58:45
8 8 Еліта 29 Дмитро Олійник Україна 01:00:40
9 9 Еліта 22 Святослав Цвєтков Динамо 01:01:42
10 1 Еліта 36 Олександра Степаненко ОШВСМ 01:01:49
11 10 Еліта 24 Юліан Дем’янов Динамо 01:01:59
12 2 Еліта 1 Инна Рыжих 01:02:22
13 11 Еліта 10 Максим Чорный 01:02:27
14 12 Еліта 33 Георгій Косов ШВСМ 01:03:38
15 13 Еліта 25 Сергій Костенко Спартак 01:04:03
16 3 32 Андрій Федченко 01:04:12
17 4 Еліта 13 Віра Соснова Capital-triathlon 01:04:48
18 5 Еліта 8 инна цыганок 01:05:17
19 14 Еліта 7 Сергій Бадяк 01:05:47
20 15 Еліта 26 Артем Лемешко Спартак 01:06:01
21 6 Еліта 20 Софія Прийма velofond 01:07:21
22 7 Еліта 39 Роксолана Іщук Динамо 01:07:56
23 16 Еліта 28 Андрій Майстренко Динамо 01:08:23
24 17 Еліта 34 Микита Волинець Спартак 01:09:15
25 18 Еліта 6 Віталій Мусієнко НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:09:52
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Дата
26 Липня 2014
Місто
Біла Церква
Cайт
http://arsenalbc.com/
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Спрінт Еліта

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 Еліта 15 Алексей Сюткин CapitalTri 57:14
2 2 Еліта 14 Сергей Курочкин Capital-tri 57:15
3 3 Еліта 4 Дмитрий Маляр Sapik-team Dnipro 57:42
4 4 Еліта 16 Антон Витолин 57:48
5 5 Еліта 17 Zymstev Viktor ШВСМ Redlavateam 58:01
6 6 Еліта 18 Сергій Кохан ОШВСМ 58:03
7 7 Еліта 21 Максим Крят RedLava Team 58:45
8 8 Еліта 29 Дмитро Олійник Україна 01:00:40
9 9 Еліта 22 Святослав Цвєтков Динамо 01:01:42
10 1 Еліта 36 Олександра Степаненко ОШВСМ 01:01:49
11 10 Еліта 24 Юліан Дем’янов Динамо 01:01:59
12 2 Еліта 1 Инна Рыжих 01:02:22
13 11 Еліта 10 Максим Чорный 01:02:27
14 12 Еліта 33 Георгій Косов ШВСМ 01:03:38
15 13 Еліта 25 Сергій Костенко Спартак 01:04:03
16 3 32 Андрій Федченко 01:04:12
17 4 Еліта 13 Віра Соснова Capital-triathlon 01:04:48
18 5 Еліта 8 инна цыганок 01:05:17
19 14 Еліта 7 Сергій Бадяк 01:05:47
20 15 Еліта 26 Артем Лемешко Спартак 01:06:01
21 6 Еліта 20 Софія Прийма velofond 01:07:21
22 7 Еліта 39 Роксолана Іщук Динамо 01:07:56
23 16 Еліта 28 Андрій Майстренко Динамо 01:08:23
24 17 Еліта 34 Микита Волинець Спартак 01:09:15
25 18 Еліта 6 Віталій Мусієнко НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:09:52


Наші партнери