Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Инна Рыжих 1985 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 01:02:22
2 Данило Цимбалюк 1996 Еліта Ua Україна Київ Инваспорт DNS
3 Анна Абдулова 1990 Еліта Ua Україна Житомир DNF
4 Дмитрий Маляр 1984 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ Sapik-team Dnipro 57:42
5 Юлия Никоненко 1990 Еліта Ua Україна Запоріжжя DNF
6 Віталій Мусієнко 1995 Еліта Ua Україна Київ НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:09:52
7 Сергій Бадяк 1994 Еліта Ua Україна Київ 01:05:47
8 инна цыганок 1986 Еліта Ru Росія 01:05:17
9 Кирилл Кривонос 1982 Еліта Ua Україна Запоріжжя ШВСМ DNS
10 Максим Чорный 1983 Еліта Ua Україна Запоріжжя 01:02:27
12 Валентина Молчанець 1996 Еліта Ua Україна Київ ШВСМ м. Києва 01:10:52
13 Віра Соснова 1995 Еліта Ua Україна Київ Capital-triathlon 01:04:48
14 Сергей Курочкин 1988 Еліта Ua Україна Запоріжжя Capital-tri 57:15
15 Алексей Сюткин 1985 Еліта Ua Україна Черкаси CapitalTri 57:14
16 Антон Витолин 1987 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 57:48
17 Zymstev Viktor 1973 Еліта Ua Україна Донецьк ШВСМ Redlavateam 58:01
18 Сергій Кохан 1991 Еліта Ua Україна Житомир ОШВСМ 58:03
19 Олексiй Пащина 1967 Еліта Ua Україна Черкаси DNS
20 Софія Прийма 1996 Еліта Ua Україна Львів velofond 01:07:21
21 Максим Крят 1984 Еліта Ua Україна Кіровоград RedLava Team 58:45
22 Святослав Цвєтков 1983 Еліта Ua Україна Кіровоград Динамо 01:01:42
23 Анастасія Давиденко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:13:07
24 Юліан Дем’янов 1994 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 01:01:59
25 Сергій Костенко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:04:03
26 Артем Лемешко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:06:01

Учасники також реєструються на

Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Етап Кубку України з тріатлону

Спрінт Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Инна Рыжих 1985 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 01:02:22
2 Данило Цимбалюк 1996 Еліта Ua Україна Київ Инваспорт DNS
3 Анна Абдулова 1990 Еліта Ua Україна Житомир DNF
4 Дмитрий Маляр 1984 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ Sapik-team Dnipro 57:42
5 Юлия Никоненко 1990 Еліта Ua Україна Запоріжжя DNF
6 Віталій Мусієнко 1995 Еліта Ua Україна Київ НТУУ "КПИ" КДЮСШ "Динамо" 01:09:52
7 Сергій Бадяк 1994 Еліта Ua Україна Київ 01:05:47
8 инна цыганок 1986 Еліта Ru Росія 01:05:17
9 Кирилл Кривонос 1982 Еліта Ua Україна Запоріжжя ШВСМ DNS
10 Максим Чорный 1983 Еліта Ua Україна Запоріжжя 01:02:27
12 Валентина Молчанець 1996 Еліта Ua Україна Київ ШВСМ м. Києва 01:10:52
13 Віра Соснова 1995 Еліта Ua Україна Київ Capital-triathlon 01:04:48
14 Сергей Курочкин 1988 Еліта Ua Україна Запоріжжя Capital-tri 57:15
15 Алексей Сюткин 1985 Еліта Ua Україна Черкаси CapitalTri 57:14
16 Антон Витолин 1987 Еліта Ua Україна Дніпропетровськ 57:48
17 Zymstev Viktor 1973 Еліта Ua Україна Донецьк ШВСМ Redlavateam 58:01
18 Сергій Кохан 1991 Еліта Ua Україна Житомир ОШВСМ 58:03
19 Олексiй Пащина 1967 Еліта Ua Україна Черкаси DNS
20 Софія Прийма 1996 Еліта Ua Україна Львів velofond 01:07:21
21 Максим Крят 1984 Еліта Ua Україна Кіровоград RedLava Team 58:45
22 Святослав Цвєтков 1983 Еліта Ua Україна Кіровоград Динамо 01:01:42
23 Анастасія Давиденко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:13:07
24 Юліан Дем’янов 1994 Еліта Ua Україна Запоріжжя Динамо 01:01:59
25 Сергій Костенко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:04:03
26 Артем Лемешко 1996 Еліта Ua Україна Запоріжжя Спартак 01:06:01

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу