Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

1 км Щастя діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6001 Тимофій Андріанов 2007 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6002 Мария Хлопецкая 2008 Ж 10-14 Ua Україна Днiпро
6003 Марія Корчик 2007 Ж 10-14 Ua Україна Дніпрo
6004 Ілля Кодак 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6005 Анастасия Володина 2006 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6006 Никита Кравченко 2004 М 10-14 Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
6007 Діана Піка 2007 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6008 Ганна Єлісєєва 2005 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6009 Юля Пыхунина 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6010 Софья Корскова 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6011 Тамила Астахова 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6012 Катерина Зюкова 2005 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6013 Алисия Рублевская 2005 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6014 Єгор Камєшков 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6015 Елизар Балабанов 2007 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6016 Артём Мудрый 2005 М 10-14 Ua Україна Днепр
6017 Анна Бабарика 2008 Ж 10-14 Ua Україна Новомосковськ
6018 Артем Стороженко 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6019 Матвей Хлопецкий 2004 М 10-14 Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на

Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

1 км Щастя діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6001 Тимофій Андріанов 2007 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6002 Мария Хлопецкая 2008 Ж 10-14 Ua Україна Днiпро
6003 Марія Корчик 2007 Ж 10-14 Ua Україна Дніпрo
6004 Ілля Кодак 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6005 Анастасия Володина 2006 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6006 Никита Кравченко 2004 М 10-14 Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
6007 Діана Піка 2007 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6008 Ганна Єлісєєва 2005 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6009 Юля Пыхунина 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6010 Софья Корскова 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6011 Тамила Астахова 2007 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6012 Катерина Зюкова 2005 Ж 10-14 Ua Україна Дніпро
6013 Алисия Рублевская 2005 Ж 10-14 Ua Україна Днепр
6014 Єгор Камєшков 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6015 Елизар Балабанов 2007 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6016 Артём Мудрый 2005 М 10-14 Ua Україна Днепр
6017 Анна Бабарика 2008 Ж 10-14 Ua Україна Новомосковськ
6018 Артем Стороженко 2008 М 10-14 Ua Україна Дніпро
6019 Матвей Хлопецкий 2004 М 10-14 Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу