Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

10 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Oleg Kolesnik 1984 Ч Ua Україна Donetsk/Dnepr
10002 Віталій Дудінкін 1986 Ч Ua Україна Днiпро Люксофт
10003 Роман Кодак 1983 Ч Ua Україна Дніпро Kodak Brothers Team TRI
10004 Элхам Моназзам 1980 Ж Ua Україна Dnipro
10005 Ali Ghadiri 1997 Ч Ua Україна Kiev
10006 Мария Смородина 1988 Ж Ua Україна Днiпро
10007 Віталій Дєлов 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro
10008 Сергей Пыхунин 1980 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
10009 Вiктор Савенко 1981 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
10010 Ігор Тарасенко 1988 Ч Ua Україна Дніпро
10011 евгенй дерябин 1986 Ч Ua Україна Харьков мк харьков
10012 Руслан Лысак 2002 Ч Ua Україна Харьков МК Харьков
10013 Andrey Polovko 1978 Ч Ua Україна Kiev
10014 Олександр Бєляєв 1997 Ч Ua Україна Дніпро
10015 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
10016 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро
10017 Андрей Коротков 1965 Ч Ua Україна Днепр
10018 Терещенко Юрий 1975 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП
10019 Роман Муха 1979 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП УКРАИНА
10020 Валентин Долгов 1979 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП НТЗ
10021 Егор Коваленко 1988 Ч Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine)
10022 Виктор Лазарев 1988 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП НТЗ
10023 Елена Кучер 1977 Ж Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП НТЗ
10024 Юрий Терещенко 1975 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ
10025 Станислав Гуцуляк 1984 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ

Учасники також реєструються на

Small_ad8b3a65a7b9e19b835311af8fb5ac51

Забіг Миколайчиків 2018

10 км Щастя

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
10001 Oleg Kolesnik 1984 Ч Ua Україна Donetsk/Dnepr
10002 Віталій Дудінкін 1986 Ч Ua Україна Днiпро Люксофт
10003 Роман Кодак 1983 Ч Ua Україна Дніпро Kodak Brothers Team TRI
10004 Элхам Моназзам 1980 Ж Ua Україна Dnipro
10005 Ali Ghadiri 1997 Ч Ua Україна Kiev
10006 Мария Смородина 1988 Ж Ua Україна Днiпро
10007 Віталій Дєлов 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro
10008 Сергей Пыхунин 1980 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
10009 Вiктор Савенко 1981 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
10010 Ігор Тарасенко 1988 Ч Ua Україна Дніпро
10011 евгенй дерябин 1986 Ч Ua Україна Харьков мк харьков
10012 Руслан Лысак 2002 Ч Ua Україна Харьков МК Харьков
10013 Andrey Polovko 1978 Ч Ua Україна Kiev
10014 Олександр Бєляєв 1997 Ч Ua Україна Дніпро
10015 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
10016 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро
10017 Андрей Коротков 1965 Ч Ua Україна Днепр
10018 Терещенко Юрий 1975 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП
10019 Роман Муха 1979 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП УКРАИНА
10020 Валентин Долгов 1979 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП НТЗ
10021 Егор Коваленко 1988 Ч Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine)
10022 Виктор Лазарев 1988 Ч Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП НТЗ
10023 Елена Кучер 1977 Ж Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП НТЗ
10024 Юрий Терещенко 1975 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ
10025 Станислав Гуцуляк 1984 Ч Ua Україна Дніпро ИНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу