Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 500 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Варя Аношкина 2010 Ж Ua Україна Днiпро
102 Ваня Овчаренко 2011 Ua Україна Днепр
103 Платон Ганжа 2010 Ч Ua Україна Днепропетровск
104 Соломія Зав'ялова 2010 Ж Ua Україна Дніпрo
105 Анастасия Авдеева 2008 Ж Ua Україна Днепро
106 Алина Лизякина 2008 Ж Ua Україна Днипро
107 Тимофей Ковалев 2010 Ч Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
108 Кира Харченко 2008 Ж Ua Україна Днепр
109 Миша Островский 2008 Ч Ua Україна Днепр
110 Аліса Прокопенко 2010 Ж Ua Україна Дніпро
111 Гордей Балабанов 2009 Ч Ua Україна Дніпро
113 Даниил Хлевной 2008 Ч Ua Україна Дніпро
114 Даниил Соколов 2010 Ч Ua Україна Днепр
115 Олександр Кравець 2009 Ч Ua Україна Дніпро
116 Софія Должкова 2009 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
117 Сергій Паришкура 2011 Ч Ua Україна Дніпрo MC RunOk
118 Ярослав Щербаченко 2008 Ч Ua Україна Дніпро
119 Анна Бабарика 2008 Ж Ua Україна Новомосковськ
120 Эмилия Миршарипова 2010 Ж Ua Україна Днипро
121 Єгор Камєшков 2008 Ч Ua Україна Дніпро
122 Тимофей Бурлачук 2008 Ч Ua Україна Днепр
123 Кирило Семенников 2010 Ч Ua Україна Дніпро
124 Martina Vasili 2010 Ж Ua Україна Dnipro
125 Руслан Сафонов 2008 Ч Ua Україна Днiпро
126 Игорь Кульбач 2011 Ч Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на

Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 500 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Варя Аношкина 2010 Ж Ua Україна Днiпро
102 Ваня Овчаренко 2011 Ua Україна Днепр
103 Платон Ганжа 2010 Ч Ua Україна Днепропетровск
104 Соломія Зав'ялова 2010 Ж Ua Україна Дніпрo
105 Анастасия Авдеева 2008 Ж Ua Україна Днепро
106 Алина Лизякина 2008 Ж Ua Україна Днипро
107 Тимофей Ковалев 2010 Ч Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)
108 Кира Харченко 2008 Ж Ua Україна Днепр
109 Миша Островский 2008 Ч Ua Україна Днепр
110 Аліса Прокопенко 2010 Ж Ua Україна Дніпро
111 Гордей Балабанов 2009 Ч Ua Україна Дніпро
113 Даниил Хлевной 2008 Ч Ua Україна Дніпро
114 Даниил Соколов 2010 Ч Ua Україна Днепр
115 Олександр Кравець 2009 Ч Ua Україна Дніпро
116 Софія Должкова 2009 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
117 Сергій Паришкура 2011 Ч Ua Україна Дніпрo MC RunOk
118 Ярослав Щербаченко 2008 Ч Ua Україна Дніпро
119 Анна Бабарика 2008 Ж Ua Україна Новомосковськ
120 Эмилия Миршарипова 2010 Ж Ua Україна Днипро
121 Єгор Камєшков 2008 Ч Ua Україна Дніпро
122 Тимофей Бурлачук 2008 Ч Ua Україна Днепр
123 Кирило Семенников 2010 Ч Ua Україна Дніпро
124 Martina Vasili 2010 Ж Ua Україна Dnipro
125 Руслан Сафонов 2008 Ч Ua Україна Днiпро
126 Игорь Кульбач 2011 Ч Ua Україна Днепр

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу