Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Никита Кравченко 2004 Ч Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
202 Ксенія Олефір 2005 Ж Ua Україна Дніпро
203 Дмитро Панченко 2003 Ч Ua Україна Дніпро
204 Юля Пыхунина 2007 Ж Ua Україна Днепр
205 Денис Баранник 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
206 Дарія Буянська 2003 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
207 Анна Васянович 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
208 Дар'я Васянович 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
209 Вадим Горб 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
210 Олександр Демченко 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
211 Михайло Демченко 2005 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
212 Ігор Добранський 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
213 Артем Добранський 2007 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
214 Єва Дуброва 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
215 Анастасія Жмуденко 2007 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
216 Софія Зажарська 2005 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
217 Ангеліна Заєць 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
218 Кирило Звездун 2006 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
219 Максим Карпов 2006 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
220 Єлизавета Кузнєцова 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
221 Микита Коломієць 2005 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
222 Анастасія Кірносова 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
223 Софія Кізякова 2007 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
224 Сніжана Кізякова 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
225 Іван Багрецов 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"

Учасники також реєструються на

Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 1000 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Никита Кравченко 2004 Ч Ua Україна Новомосковск ДЮСШ Новомосковск
202 Ксенія Олефір 2005 Ж Ua Україна Дніпро
203 Дмитро Панченко 2003 Ч Ua Україна Дніпро
204 Юля Пыхунина 2007 Ж Ua Україна Днепр
205 Денис Баранник 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
206 Дарія Буянська 2003 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
207 Анна Васянович 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
208 Дар'я Васянович 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
209 Вадим Горб 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
210 Олександр Демченко 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
211 Михайло Демченко 2005 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
212 Ігор Добранський 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
213 Артем Добранський 2007 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
214 Єва Дуброва 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
215 Анастасія Жмуденко 2007 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
216 Софія Зажарська 2005 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
217 Ангеліна Заєць 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
218 Кирило Звездун 2006 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
219 Максим Карпов 2006 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
220 Єлизавета Кузнєцова 2006 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
221 Микита Коломієць 2005 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
222 Анастасія Кірносова 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
223 Софія Кізякова 2007 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
224 Сніжана Кізякова 2004 Ж Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"
225 Іван Багрецов 2004 Ч Ua Україна Дніпро БОБФ "ДОБРА ПЛАНЕТА"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу