Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 2,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2500 Світлана Ліщинська 1977 Ж Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
2501 Евгения Долбышева 1991 Ж Ua Україна Днiпро
2502 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
2503 Дар'я Зав'ялова 1999 Ж Ua Україна Дніпро
2504 Олеся Тараненко 1976 Ж Ua Україна Днiпро
2505 Бажен Харченко 1985 Ч Ua Україна Dnipro
2506 Катерина Шевцова 1994 Ж Ua Україна Днiпро Start Dnipro
2507 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
2508 Andrey Golovko 1997 Ч Ua Україна Kiev
2509 Кучер Олена 1977 Ж Ua Україна Дніпро Interpipe
2510 Владимир Пластун 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2511 Анна Софийченко 2002 Ж Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2512 Полина Ситайло 2001 Ж Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2513 Владимир Ланевич 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2514 Иван Профатилов 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2515 Владимир Яшный 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2516 Александр Охрименко 1970 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2517 Алиса Пивень 1992 Ж Ua Україна Днепр Start Dnipro
2518 Олександр Піка 1985 Ч Ua Україна Дніпро
2519 Maxym Bayer 1979 Ч Ua Україна Dnipropetrovsk
2520 Ельвіра Лашманова 2000 Ж Ua Україна Дніпро Локомотив
2521 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
2522 Вадим Олійник 2001 Ч Ua Україна Дніпро АТБ Головний
2523 Чалик Сергій 1971 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
2524 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk"

Учасники також реєструються на

Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 2,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2500 Світлана Ліщинська 1977 Ж Ua Україна Дніпропетровськ Start Dnipro
2501 Евгения Долбышева 1991 Ж Ua Україна Днiпро
2502 Людмила Майдик 1955 Ж Ua Україна Днепропетровск
2503 Дар'я Зав'ялова 1999 Ж Ua Україна Дніпро
2504 Олеся Тараненко 1976 Ж Ua Україна Днiпро
2505 Бажен Харченко 1985 Ч Ua Україна Dnipro
2506 Катерина Шевцова 1994 Ж Ua Україна Днiпро Start Dnipro
2507 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
2508 Andrey Golovko 1997 Ч Ua Україна Kiev
2509 Кучер Олена 1977 Ж Ua Україна Дніпро Interpipe
2510 Владимир Пластун 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2511 Анна Софийченко 2002 Ж Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2512 Полина Ситайло 2001 Ж Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2513 Владимир Ланевич 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2514 Иван Профатилов 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2515 Владимир Яшный 2001 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2516 Александр Охрименко 1970 Ч Ua Україна Дніпро МКДЮСШ
2517 Алиса Пивень 1992 Ж Ua Україна Днепр Start Dnipro
2518 Олександр Піка 1985 Ч Ua Україна Дніпро
2519 Maxym Bayer 1979 Ч Ua Україна Dnipropetrovsk
2520 Ельвіра Лашманова 2000 Ж Ua Україна Дніпро Локомотив
2521 Таїсія Козак 1951 Ж Ua Україна Дніпро
2522 Вадим Олійник 2001 Ч Ua Україна Дніпро АТБ Головний
2523 Чалик Сергій 1971 Ч Ua Україна Дніпро DneprRun
2524 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk"

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу