Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Олександр Паришкура 1985 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk
5001 Ірина Францкевич 1960 Ж Ua Україна Дніпро
5002 Петро Панченко 1985 Ч Ua Україна Дніпро Старт Дніпро
5003 Євгенія Овчаренко 1985 Ж Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR
5004 Andrey Polovko 1978 Ч Ua Україна Kiev
5005 Валерій Шило 1975 Ч Ua Україна Дніпро
5006 Кирилл Закревский 1986 Ч Ua Україна Днепр
5007 Сергей Пыхунин 1980 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5008 Vitalii Dielov 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro
5009 Олександр Міхно 1988 Ч Ua Україна Олександрія Start Dnipro
5010 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
5011 Олександр Бондар 1953 Ч Ua Україна Дніпро
5012 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро
5013 Євген Віхарєв 1948 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
5014 Олена Бабенко 1960 Ж Ua Україна Запоріжжя
5015 Костянтин Харченко 1971 Ч Ua Україна Днiпро
5016 Мария Хмара 1992 Ж Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
5017 Полина Полуэктова 1984 Ж Ua Україна Днепропетровск Start-Dnipro
5018 Дмитро Дашко 1992 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
5019 Святослав Понаровский 1983 Ч Ua Україна Днепр
5020 Vladyslav Filon 1986 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5021 Гліб Романов 1977 Ч Ua Україна Дніпро
5022 Денис Камєшков 1976 Ч Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
5023 Pavel Balabanov 1983 Ч Ua Україна Дніпрo Start Dnipro
5024 Лилия Скубицька 1982 Ж Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Учасники також реєструються на

Small_d5ff3c93b55fab42f4768f60ea25ad63

Біжимо у вишиванках у Дніпрі

Козацькі 5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5000 Олександр Паришкура 1985 Ч Ua Україна Днiпро MC RunOk
5001 Ірина Францкевич 1960 Ж Ua Україна Дніпро
5002 Петро Панченко 1985 Ч Ua Україна Дніпро Старт Дніпро
5003 Євгенія Овчаренко 1985 Ж Ua Україна Дніпро SOTA TEAM DNEPR
5004 Andrey Polovko 1978 Ч Ua Україна Kiev
5005 Валерій Шило 1975 Ч Ua Україна Дніпро
5006 Кирилл Закревский 1986 Ч Ua Україна Днепр
5007 Сергей Пыхунин 1980 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5008 Vitalii Dielov 1992 Ч Ua Україна Дніпро Start Dnipro
5009 Олександр Міхно 1988 Ч Ua Україна Олександрія Start Dnipro
5010 Дмітрій Івченков 1978 Ч Ua Україна Днепр Start Dnipro
5011 Олександр Бондар 1953 Ч Ua Україна Дніпро
5012 Татьяна Короткова 1969 Ж Ua Україна Днепропетровск Старт-Днипро
5013 Євген Віхарєв 1948 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro - Big Game
5014 Олена Бабенко 1960 Ж Ua Україна Запоріжжя
5015 Костянтин Харченко 1971 Ч Ua Україна Днiпро
5016 Мария Хмара 1992 Ж Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro
5017 Полина Полуэктова 1984 Ж Ua Україна Днепропетровск Start-Dnipro
5018 Дмитро Дашко 1992 Ч Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
5019 Святослав Понаровский 1983 Ч Ua Україна Днепр
5020 Vladyslav Filon 1986 Ч Ua Україна Днiпро Start Dnipro
5021 Гліб Романов 1977 Ч Ua Україна Дніпро
5022 Денис Камєшков 1976 Ч Ua Україна Дніпро МC "RunОк"
5023 Pavel Balabanov 1983 Ч Ua Україна Дніпрo Start Dnipro
5024 Лилия Скубицька 1982 Ж Ua Україна Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу