Small_2d67ab765b83c88369fe05e258293497

PolissiaChallengeCup

Крос-триатлон (спринт)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
26 Andrey Morozov 1998 M Ua Україна Вишгород
27 Yaroslav Yaroshchuk 1983 M Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
28 Тарас Тимчак 1997 M Ua Україна Kiev
29 Юрій Процюк 1985 M Ua Україна Луцьк
30 Дмитро Новосад 1988 M Ua Україна Kovel
31 Наталия Визер 1976 F Ua Україна Жовті Води TriTime
32 Олена Троць 1989 F Ua Україна Луцьк
33 Deividas Gurtajus 1988 M Lt Литва
34 Андрій Ковальчук 1991 M Ua Україна Любешів
35 Сергій Миселюк 1982 M Ua Україна Київ
36 Юрій Моклиця 1982 M Ua Україна Луцьк
37 Андрій Пелех 1984 M Ua Україна Тернопіль Офісний планктон
38 Андрій Степасюк 1989 M Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині
39 Леонід Гаврилюк 1970 M Ua Україна с. Волиця Турійського району
40 Анастасия Голобородько 1987 F Ua Україна Київ
41 Олексій Мелещук 1975 M Ua Україна Київ
42 Зоряна Лук'янчук 1976 F Ua Україна Київ
43 Павло Недільський 1959 M Ua Україна Ковель СК "Ковель"
44 Поліна Годлевська 1984 F Ua Україна Львів TRILEWY
45 Роман Пугасєй 1979 M Ua Україна Полтава
46 Володимир Табачук 1988 M Ua Україна Луцьк Viking
47 Андрій Клочко 1988 M Ua Україна Івано- Франківськ
48 Василь Янчин 1983 M Ua Україна Луцьк
49 Богдан Бальбуза 1992 M Ua Україна Луцьк Національний Альянс
50 юрій осипчук 1968 M Ua Україна Млинів

Учасники також реєструються на

Small_2d67ab765b83c88369fe05e258293497

PolissiaChallengeCup

Крос-триатлон (спринт)

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу
26 Andrey Morozov 1998 M Ua Україна Вишгород
27 Yaroslav Yaroshchuk 1983 M Ua Україна Lutsk СК Лучеськ
28 Тарас Тимчак 1997 M Ua Україна Kiev
29 Юрій Процюк 1985 M Ua Україна Луцьк
30 Дмитро Новосад 1988 M Ua Україна Kovel
31 Наталия Визер 1976 F Ua Україна Жовті Води TriTime
32 Олена Троць 1989 F Ua Україна Луцьк
33 Deividas Gurtajus 1988 M Lt Литва
34 Андрій Ковальчук 1991 M Ua Україна Любешів
35 Сергій Миселюк 1982 M Ua Україна Київ
36 Юрій Моклиця 1982 M Ua Україна Луцьк
37 Андрій Пелех 1984 M Ua Україна Тернопіль Офісний планктон
38 Андрій Степасюк 1989 M Ua Україна Луцьк Спілка Воїнів АТО Волині
39 Леонід Гаврилюк 1970 M Ua Україна с. Волиця Турійського району
40 Анастасия Голобородько 1987 F Ua Україна Київ
41 Олексій Мелещук 1975 M Ua Україна Київ
42 Зоряна Лук'янчук 1976 F Ua Україна Київ
43 Павло Недільський 1959 M Ua Україна Ковель СК "Ковель"
44 Поліна Годлевська 1984 F Ua Україна Львів TRILEWY
45 Роман Пугасєй 1979 M Ua Україна Полтава
46 Володимир Табачук 1988 M Ua Україна Луцьк Viking
47 Андрій Клочко 1988 M Ua Україна Івано- Франківськ
48 Василь Янчин 1983 M Ua Україна Луцьк
49 Богдан Бальбуза 1992 M Ua Україна Луцьк Національний Альянс
50 юрій осипчук 1968 M Ua Україна Млинів

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу