Small_b47c003464c2d591e37339d69178ae51

Забіг у Пирогові 2018

21 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Станіслав Єрко 1973 M Ua Україна Київ АБУ, Науковець 01:53:20
2002 Сергій Євсюков 1986 M Ua Україна Київ online
2003 Ірина Згурська 1979 F Ua Україна Яготин 01:39:33
2004 Денис Антоненко 1989 M Ua Україна Мила 01:43:22
2005 Юлия Петренко 1987 F Ru Росія Saint-Petersburg 01:58:20
2006 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 01:24:40
2007 Artem Verhun 1984 M Ua Україна Київ 01:40:43
2008 Олена Воробйова 1989 F Ua Україна Київ 02:29:01
2009 Сергій Шуклін 1991 M Ua Україна Київ Top Runners 02:05:05
2010 Марта Яворская 1990 F Ua Україна Kiev 01:59:04
2011 Vitalii Rykovanov 1987 M Ua Україна Kiev Goal-Life 02:05:04
2012 Ігор Білявский 1989 M Ua Україна Киев 01:51:15
2013 Дмитро Стрижов 1978 M Ua Україна Київ ШЕРИФ 01:36:24
2014 Віктор Юрченко 1964 M Ua Україна Житомир Top Runners 01:47:25
2015 Спартак Соя 1977 M Ua Україна Київ Біговий клуб ПАТ АКБ "Траст-капітал" 02:07:01
2016 Сергій Ткачук 1983 M Ua Україна Київ 02:01:00
2017 Андрій Болсуновський 1984 M Ua Україна Київ 01:23:02
2018 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners 02:14:37
2019 Юрий Федорчук 1969 M Ua Україна Київ Шериф 01:51:44
2020 Микола Якубовський 1957 M Ua Україна Бородянка online
2021 Нина Гуляева 1991 F Ru Росія пос.Правдинский Mikkeller Running Club Moscow 02:26:29
2022 Федір Ніщименко 1985 M Ua Україна Київ 02:10:26
2023 Ievgenii Shevchenko 1997 M Ua Україна Kiev 02:34:30
2024 Володимир Подольчак 1993 M Ua Україна Київ 02:10:43
2025 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 01:59:20

Учасники також реєструються на

Small_b47c003464c2d591e37339d69178ae51

Забіг у Пирогові 2018

21 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Станіслав Єрко 1973 M Ua Україна Київ АБУ, Науковець 01:53:20
2002 Сергій Євсюков 1986 M Ua Україна Київ online
2003 Ірина Згурська 1979 F Ua Україна Яготин 01:39:33
2004 Денис Антоненко 1989 M Ua Україна Мила 01:43:22
2005 Юлия Петренко 1987 F Ru Росія Saint-Petersburg 01:58:20
2006 Ігор Саханда 1967 M Ua Україна Київ UMA, URA, SСS 01:24:40
2007 Artem Verhun 1984 M Ua Україна Київ 01:40:43
2008 Олена Воробйова 1989 F Ua Україна Київ 02:29:01
2009 Сергій Шуклін 1991 M Ua Україна Київ Top Runners 02:05:05
2010 Марта Яворская 1990 F Ua Україна Kiev 01:59:04
2011 Vitalii Rykovanov 1987 M Ua Україна Kiev Goal-Life 02:05:04
2012 Ігор Білявский 1989 M Ua Україна Киев 01:51:15
2013 Дмитро Стрижов 1978 M Ua Україна Київ ШЕРИФ 01:36:24
2014 Віктор Юрченко 1964 M Ua Україна Житомир Top Runners 01:47:25
2015 Спартак Соя 1977 M Ua Україна Київ Біговий клуб ПАТ АКБ "Траст-капітал" 02:07:01
2016 Сергій Ткачук 1983 M Ua Україна Київ 02:01:00
2017 Андрій Болсуновський 1984 M Ua Україна Київ 01:23:02
2018 Микола Плюйко 1946 M Ua Україна Київ Toprunners 02:14:37
2019 Юрий Федорчук 1969 M Ua Україна Київ Шериф 01:51:44
2020 Микола Якубовський 1957 M Ua Україна Бородянка online
2021 Нина Гуляева 1991 F Ru Росія пос.Правдинский Mikkeller Running Club Moscow 02:26:29
2022 Федір Ніщименко 1985 M Ua Україна Київ 02:10:26
2023 Ievgenii Shevchenko 1997 M Ua Україна Kiev 02:34:30
2024 Володимир Подольчак 1993 M Ua Україна Київ 02:10:43
2025 Віра Луценко 1985 F Ua Україна Київ/Новий Буг Top Runners 01:59:20

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу