Small_b47c003464c2d591e37339d69178ae51

Забіг у Пирогові 2018

Дата
24 Серпня 2018
Початок події
09:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 4,5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 4021 НАЗАР Коваленко Run-Up Nation 17:00
2 2 M 4037 Ivan Losev Run Up Nation 17:24
3 3 M 4025 Олександр Янковий 18:04
4 4 M 4036 Sergey Budza Run-Up Nation 18:05
5 5 M 9145 Олексій Сіденко Українська Мобілка 18:27
6 1 F 4019 Ірина Левчик M&I TEAM 20:08
7 6 M 4053 Олександр Лємєнов Run-Up Nation 20:41
8 7 M 4175 Иван Лищук Симпатикгруп 20:55
9 8 M 9137 Олександр Сергієнко 21:43
10 9 M 4061 Дмитро Дем'янів 21:46
11 10 M 4080 Andriy Snisarenko 21:51
12 11 M 4072 Hlib Kanievskyi Run-UP Nation 21:53
13 2 F 4103 Валентина Босова 21:56
14 12 M 4155 Михайло Сирищев 22:01
15 13 M 4178 Александр Яковенко Симпатикгруп 22:08
16 14 M 4001 Oleg Terentiev aparat.ua 22:13
17 15 M 4020 Дмитро Янович aparat.ua 22:18
18 16 M 4174 Александр Лищук Симпатикгруп 22:27
19 17 M 4150 Юрій Чорний 22:35
20 18 M 4058 Дмитро Ніколаєнко Run-Up Nation 22:48
21 3 F 4029 Яна Люклян 22:54
22 19 M 4026 Oleksandr Slipets Run Base Kyiv | ForwardBank 24:05
23 20 M 4112 Анатолий Агапи АТБ 24:16
24 21 M 4113 Олександр Кліменко АТБ 24:20
25 22 M 4024 Oleksandr Kovalchuk 24:35
Small_b47c003464c2d591e37339d69178ae51

Забіг у Пирогові 2018

Дата
24 Серпня 2018
Початок події
09:00
Місто
Київ
Cайт
https://www.facebook.com/toprunners2015/
Чіпова cистема AE
Використовується
Регламент
Завантажити регламент

Результати 4,5 km

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
1 1 M 4021 НАЗАР Коваленко Run-Up Nation 17:00
2 2 M 4037 Ivan Losev Run Up Nation 17:24
3 3 M 4025 Олександр Янковий 18:04
4 4 M 4036 Sergey Budza Run-Up Nation 18:05
5 5 M 9145 Олексій Сіденко Українська Мобілка 18:27
6 1 F 4019 Ірина Левчик M&I TEAM 20:08
7 6 M 4053 Олександр Лємєнов Run-Up Nation 20:41
8 7 M 4175 Иван Лищук Симпатикгруп 20:55
9 8 M 9137 Олександр Сергієнко 21:43
10 9 M 4061 Дмитро Дем'янів 21:46
11 10 M 4080 Andriy Snisarenko 21:51
12 11 M 4072 Hlib Kanievskyi Run-UP Nation 21:53
13 2 F 4103 Валентина Босова 21:56
14 12 M 4155 Михайло Сирищев 22:01
15 13 M 4178 Александр Яковенко Симпатикгруп 22:08
16 14 M 4001 Oleg Terentiev aparat.ua 22:13
17 15 M 4020 Дмитро Янович aparat.ua 22:18
18 16 M 4174 Александр Лищук Симпатикгруп 22:27
19 17 M 4150 Юрій Чорний 22:35
20 18 M 4058 Дмитро Ніколаєнко Run-Up Nation 22:48
21 3 F 4029 Яна Люклян 22:54
22 19 M 4026 Oleksandr Slipets Run Base Kyiv | ForwardBank 24:05
23 20 M 4112 Анатолий Агапи АТБ 24:16
24 21 M 4113 Олександр Кліменко АТБ 24:20
25 22 M 4024 Oleksandr Kovalchuk 24:35


Партнери та організатори заходу