Small_fdc7bbf454a439db59c9085bfde6f30b

Третій Благодійний "Забіг з собаками"

5km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Max Kot 1997 M Ua Україна Kiev
5002 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
5003 Tatiana Litvin 1989 F Ua Україна Kyiv
5004 Irina Iadak 1997 F Ua Україна Kiev
5005 Олексій Цілувальников 1980 M Ua Україна Київ Інваспорт
5006 Ілона Ткаченко 1986 F Ua Україна Київ
5007 Валентина Босова 1995 F Ua Україна Київ
5008 Aleksandra Prischepova 1989 F Ru Росія Moscow
5009 Володимир Захарчук 1987 M Ua Україна Київ
5010 Yehor Kupalkin-Luhovyi 1977 M Ua Україна Іndependently
5011 Iryna Kupalkina-Luhova 1975 F Ua Україна Іndependently
5012 Oleksandr Sanches 1989 M Ua Україна Kiev
5013 Анна Паршенко 1980 F Ua Україна Київ
5014 Тетяна Бордюжа 1963 F Ua Україна Обухів
5015 Тео Де Раай 1949 M Nl Нідерланди Обухов
5016 Світлана Скобєлєва 1984 F Ua Україна Київ
5017 Ігор Білявский 1989 M Ua Україна Киев
5018 Таня Гвоздік 1993 F Ua Україна Київ
5019 Nata Koval 1997 F Ua Україна Kiev
5020 Семенюк Марина 1980 F Ua Україна Київ
5021 Людмила Успенская 1962 F Ua Україна Киев
5022 Александр Успенский 1963 M Ua Україна Киев
5023 Оксана Глушкова 1994 F Ua Україна Ірпінь
5024 Юрій Чернягін 1951 M Ua Україна Київ
5025 Сергій Негребецький 1963 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_fdc7bbf454a439db59c9085bfde6f30b

Третій Благодійний "Забіг з собаками"

5km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Max Kot 1997 M Ua Україна Kiev
5002 Світлана Степанюк 1986 F Ua Україна Ірпінь
5003 Tatiana Litvin 1989 F Ua Україна Kyiv
5004 Irina Iadak 1997 F Ua Україна Kiev
5005 Олексій Цілувальников 1980 M Ua Україна Київ Інваспорт
5006 Ілона Ткаченко 1986 F Ua Україна Київ
5007 Валентина Босова 1995 F Ua Україна Київ
5008 Aleksandra Prischepova 1989 F Ru Росія Moscow
5009 Володимир Захарчук 1987 M Ua Україна Київ
5010 Yehor Kupalkin-Luhovyi 1977 M Ua Україна Іndependently
5011 Iryna Kupalkina-Luhova 1975 F Ua Україна Іndependently
5012 Oleksandr Sanches 1989 M Ua Україна Kiev
5013 Анна Паршенко 1980 F Ua Україна Київ
5014 Тетяна Бордюжа 1963 F Ua Україна Обухів
5015 Тео Де Раай 1949 M Nl Нідерланди Обухов
5016 Світлана Скобєлєва 1984 F Ua Україна Київ
5017 Ігор Білявский 1989 M Ua Україна Киев
5018 Таня Гвоздік 1993 F Ua Україна Київ
5019 Nata Koval 1997 F Ua Україна Kiev
5020 Семенюк Марина 1980 F Ua Україна Київ
5021 Людмила Успенская 1962 F Ua Україна Киев
5022 Александр Успенский 1963 M Ua Україна Киев
5023 Оксана Глушкова 1994 F Ua Україна Ірпінь
5024 Юрій Чернягін 1951 M Ua Україна Київ
5025 Сергій Негребецький 1963 M Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу