Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

10км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10000 Olya Yakovleva 1997 f Ua Україна Kiev 01:14:20
10001 Валерій Шило 1975 m Ua Україна Дніпро 54:37
10002 Людмила Майдик 1955 f Ua Україна Днепропетровск 01:28:40
10003 Таисия Козак 1951 f Ua Україна Днепр 01:14:27
10004 Ruslana Bychik 1994 f Ua Україна Kharkiv Kharkiv Road Runners 01:00:16
10005 Максим Сушков 1995 m Ua Україна Kharkiv KHARKIV ROAD RUNNERS 37:16
10006 Владислав Груба 1989 m Ua Україна Запоріжжя 47:32
10007 Олександра Дейнега 2001 f Ua Україна Запоріжжя 48:16
10008 Дмитрий Храмович 1987 m Ua Україна Желтые Воды online
10009 Ольга Зюкова 1982 f Ua Україна Днiпро 01:03:14
10010 Veronika Lehkova 1983 f Ua Україна Dnipro Побігли 01:07:06
10011 Олександра Джорджевич 2001 f Ua Україна Днiпро 52:35
10012 Тетяна Литовченко 1986 f Ua Україна Дніпро 01:04:15
10013 Юрий Дорошко 1983 m Ua Україна Днепр #побігли 01:08:04
10014 Антон Костенко 1987 m Ua Україна Дніпро 58:00
10015 Ольга Юнгє 1990 f Ua Україна Дніпро - 01:09:53
10016 Демченко Олександр 1988 m Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine) 57:11
10017 ольга неруш 1984 f Ua Україна Днiпро 01:03:04
10018 Светлана Криворучко 1985 f Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 56:23
10019 Алёна Квачова 1992 f Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 01:02:13
10020 Александр Денисов 1985 m Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 52:36
10021 Vitaly Bachaco 1997 f Ua Україна Kiev 50:38
10022 Гапич Владимир 1963 m Ua Україна Никополь ИНТЕРПАЙП 47:35
10023 Алексей Лаптев 1985 m Ua Україна Харьков 53:50
10024 Людмила Васили 1986 f Ua Україна Днепр 01:15:18

Учасники також реєструються на

Small_76c539c0c28321efa4be22d21895d5f5

ATB DNIPRO MARATHON 2018

10км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
10000 Olya Yakovleva 1997 f Ua Україна Kiev 01:14:20
10001 Валерій Шило 1975 m Ua Україна Дніпро 54:37
10002 Людмила Майдик 1955 f Ua Україна Днепропетровск 01:28:40
10003 Таисия Козак 1951 f Ua Україна Днепр 01:14:27
10004 Ruslana Bychik 1994 f Ua Україна Kharkiv Kharkiv Road Runners 01:00:16
10005 Максим Сушков 1995 m Ua Україна Kharkiv KHARKIV ROAD RUNNERS 37:16
10006 Владислав Груба 1989 m Ua Україна Запоріжжя 47:32
10007 Олександра Дейнега 2001 f Ua Україна Запоріжжя 48:16
10008 Дмитрий Храмович 1987 m Ua Україна Желтые Воды online
10009 Ольга Зюкова 1982 f Ua Україна Днiпро 01:03:14
10010 Veronika Lehkova 1983 f Ua Україна Dnipro Побігли 01:07:06
10011 Олександра Джорджевич 2001 f Ua Україна Днiпро 52:35
10012 Тетяна Литовченко 1986 f Ua Україна Дніпро 01:04:15
10013 Юрий Дорошко 1983 m Ua Україна Днепр #побігли 01:08:04
10014 Антон Костенко 1987 m Ua Україна Дніпро 58:00
10015 Ольга Юнгє 1990 f Ua Україна Дніпро - 01:09:53
10016 Демченко Олександр 1988 m Ua Україна Днепр (город) (Dnipropetrovsk, Ukraine) 57:11
10017 ольга неруш 1984 f Ua Україна Днiпро 01:03:04
10018 Светлана Криворучко 1985 f Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 56:23
10019 Алёна Квачова 1992 f Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 01:02:13
10020 Александр Денисов 1985 m Ua Україна Днепр ИНТЕРПАЙП УКРАИНА 52:36
10021 Vitaly Bachaco 1997 f Ua Україна Kiev 50:38
10022 Гапич Владимир 1963 m Ua Україна Никополь ИНТЕРПАЙП 47:35
10023 Алексей Лаптев 1985 m Ua Україна Харьков 53:50
10024 Людмила Васили 1986 f Ua Україна Днепр 01:15:18

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу