Small_d3e2b12e70003d1063c2bace90e5c144

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Дата
24 Вересня 2017
Початок події
11:00
Cайт
http://newrun.com.ua/

Результати 10 km

# Ім'я Загальний рейтинг Нагрудний номер Вік У категорії Стать Команда split1time Результат Середня швидкість
1 Мусіяко Іван 1 1082 18-39 M Атлант V 00:14:41 00:32:48 3:16
2 Кровлайдіс Сергій 2 1024 18-39 M 00:14:41 00:32:58 3:17
3 Слободянюк Денис 3 1069 18-39 M 00:14:41 00:33:03 3:18
4 Козачок Дмитро 4 1094 18-39 M 00:14:50 00:33:27 3:20
5 Давыденко Николай 5 1041 18-39 M KENYA 00:14:56 00:34:09 3:24
6 Кореба Андрей 6 1025 18-39 M Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 00:16:15 00:36:29 3:38
7 Юлія Дятлова 7 1105 18-39 F 00:16:24 00:37:14 3:43
8 Олійник Світлана 8 1104 18-39 F 00:16:24 00:37:16 3:43
9 Дмитро Суярко 9 1098 18-39 M Герболайф 00:17:36 00:38:06 3:48
10 Мироненко Костянтин 10 1063 18-39 M 00:16:40 00:38:08 3:48
11 Беловол Татьяна 11 1037 50-59 F 00:17:05 00:39:15 3:55
12 Денис Крюков 12 1108 18-39 M 00:17:25 00:39:45 3:58
13 Ващенко Марія 13 1044 18-39 F КПНЗ 'ДЮСШ 'Україна' ЧМР 00:17:26 00:39:53 3:59
14 Закружний Денис 14 1078 18-39 M КФВС 00:17:38 00:40:18 4:01
15 Деревянко Ярослав 15 1032 18-39 M Біговий Чернігів 00:17:14 00:40:29 4:02
16 учасник 15 16 1111 18-39 M 00:16:25 00:40:43 4:04
17 Boyko Dmitro 17 1033 18-39 M 00:19:25 00:43:02 4:18
18 Bychenok Pavlo 18 1021 40-49 M Біговий Чернігів, СК Науковець 00:19:48 00:44:06 4:24
19 учасник 16 19 1112 18-39 M 00:20:00 00:44:26 4:26
20 Долган Катерина 20 1083 18-39 F ФЛАП 00:19:48 00:45:13 4:31
21 Berezovskiy Andrey 21 1065 18-39 M Live.love 00:20:47 00:45:29 4:32
22 Бібік Ольга 22 1081 18-39 F Департамент 00:19:47 00:45:50 4:34
23 Щербак Андрій 23 1008 18-39 M Nova Poshta 00:20:58 00:46:01 4:35
24 Пущенко Павло 24 1048 18-39 M 00:21:45 00:47:26 4:43
25 учасник 17 25 1113 18-39 M 00:20:11 00:47:28 4:44
Small_d3e2b12e70003d1063c2bace90e5c144

Чернігів Нова Пошта Напівмарафон

Дата
24 Вересня 2017
Початок події
11:00
Cайт
http://newrun.com.ua/

Результати 10 km

# Ім'я Загальний рейтинг Нагрудний номер Вік У категорії Стать Команда split1time Результат Середня швидкість
1 Мусіяко Іван 1 1082 18-39 M Атлант V 00:14:41 00:32:48 3:16
2 Кровлайдіс Сергій 2 1024 18-39 M 00:14:41 00:32:58 3:17
3 Слободянюк Денис 3 1069 18-39 M 00:14:41 00:33:03 3:18
4 Козачок Дмитро 4 1094 18-39 M 00:14:50 00:33:27 3:20
5 Давыденко Николай 5 1041 18-39 M KENYA 00:14:56 00:34:09 3:24
6 Кореба Андрей 6 1025 18-39 M Біговий Чернігів / АТЛАНТ-V2 00:16:15 00:36:29 3:38
7 Юлія Дятлова 7 1105 18-39 F 00:16:24 00:37:14 3:43
8 Олійник Світлана 8 1104 18-39 F 00:16:24 00:37:16 3:43
9 Дмитро Суярко 9 1098 18-39 M Герболайф 00:17:36 00:38:06 3:48
10 Мироненко Костянтин 10 1063 18-39 M 00:16:40 00:38:08 3:48
11 Беловол Татьяна 11 1037 50-59 F 00:17:05 00:39:15 3:55
12 Денис Крюков 12 1108 18-39 M 00:17:25 00:39:45 3:58
13 Ващенко Марія 13 1044 18-39 F КПНЗ 'ДЮСШ 'Україна' ЧМР 00:17:26 00:39:53 3:59
14 Закружний Денис 14 1078 18-39 M КФВС 00:17:38 00:40:18 4:01
15 Деревянко Ярослав 15 1032 18-39 M Біговий Чернігів 00:17:14 00:40:29 4:02
16 учасник 15 16 1111 18-39 M 00:16:25 00:40:43 4:04
17 Boyko Dmitro 17 1033 18-39 M 00:19:25 00:43:02 4:18
18 Bychenok Pavlo 18 1021 40-49 M Біговий Чернігів, СК Науковець 00:19:48 00:44:06 4:24
19 учасник 16 19 1112 18-39 M 00:20:00 00:44:26 4:26
20 Долган Катерина 20 1083 18-39 F ФЛАП 00:19:48 00:45:13 4:31
21 Berezovskiy Andrey 21 1065 18-39 M Live.love 00:20:47 00:45:29 4:32
22 Бібік Ольга 22 1081 18-39 F Департамент 00:19:47 00:45:50 4:34
23 Щербак Андрій 23 1008 18-39 M Nova Poshta 00:20:58 00:46:01 4:35
24 Пущенко Павло 24 1048 18-39 M 00:21:45 00:47:26 4:43
25 учасник 17 25 1113 18-39 M 00:20:11 00:47:28 4:44