Про захід

Це найкрасивіший забіг року!

Зустрічаємо весну яскраво: біжимо в серці Києва — Маріїнському парку.

Ladies Run — забіг на 4 км для чарівних дівчат, а також дитячий забіг для маленьких принцес! На кожну учасницю на фініші чекає дуже особлива нагорода — срібна дизайнерська прикраса, створена за спеціальним замовленням!

Видача стартових пакетів буде проходити в п’ятницю, 5 березня, з 12:00 до 19:00, та в суботу, 6 березня, з 10:00 до 16:00, в офісі Top Runners за адресою: м. Київ, вул. Кожум'яцька 20В, 2-й поверх (Воздвиженка). З собою потрібно мати ваучер учасника (можна в електронному вигляді) та документ, що посвідчує особу.

Учасниці з інших міст зможуть отримати стартові пакети в день забігу, 8 березня, з 10:00 до 10:30 у стартовому містечку в Маріїнському парку.

УВАГА! Організатори не несуть відповідальності за запізнення учасниці на старт у разі несвоєчасного отримання стартового пакета.

ВАЖЛИВО! Через карантинні обмеження стартове містечко забігу буде облаштоване на відкритому повітрі, у Маріїнському парку поблизу точки старту: http://bit.ly/Start_Point. Прохання враховувати цю обставину, тепло одягатися та обов’язково брати з собою теплі та сухі речі для перевдягання після забігу.

НАШІ ПАРТНЕРИ