30 km
53 Results
Show:
Go:
Pos Bib# Athlete Gender Age Team 2.5 km 15 km 23 km 28 km Pace Gun Time Chip Time
1
61
BAHINSKYI Maksym
M
32
Bahinskyi team
0:12:55
1:22:29
2:04:57
2:39:28
5:46
2:53:01
2:53:00
2
40
husiev dmytro
M
37
Bahinskyi team
0:12:59
1:25:09
2:07:48
5:56
2:58:04
2:58:02
3
42
TSYREN IEVGENII
M
34
ZAKHAROVA TEAM
0:13:08
1:25:53
2:10:07
5:57
2:58:45
2:58:43
4
6
Карук Ігор
M
47
Орден Святого Кросівка/Salomon Running Club UA
0:13:17
1:26:09
2:10:52
2:33:49
6:06
3:03:23
3:03:21
5
32
Волошко Андрій
M
41
NoBoringRunners
0:12:18
1:22:52
2:09:33
2:48:20
6:09
3:04:43
3:04:40
6
15
Гирин Олег
M
37
Bahinskyi team
0:13:02
1:25:52
2:12:09
2:52:38
6:15
3:07:56
3:07:54
7
18
Прус Микита
M
23
0:14:43
1:31:20
2:17:17
2:52:45
6:16
3:08:13
3:08:11
8
41
ZAKHAROVA POLINA
F
26
ZAKHAROVA TEAM
0:13:55
1:34:22
2:21:25
2:58:36
6:27
3:13:42
3:13:40
9
56
Чепіль Роман
M
53
Ultra, LeO-Team
0:14:45
1:33:08
2:58:37
6:30
3:15:15
3:15:12
10
67
Бідюк Віталій
M
46
0:13:37
1:34:28
2:21:54
3:03:03
6:39
3:19:46
3:19:44
11
13
KUZNIETSOV Vitalii
M
44
Endurance School
0:14:37
1:36:41
3:13:18
7:00
3:30:09
3:30:04
12
63
Trygubenko Maryna
F
31
0:15:05
1:40:53
7:00
3:30:29
3:30:26
13
39
Цапенко Олег
M
31
Run Boguslav
0:14:08
1:35:46
2:28:35
3:11:43
7:00
3:30:29
3:30:26
14
31
Веласкес Реймонд
M
30
Bahinskyi team
0:13:09
1:32:44
2:27:23
3:13:51
7:02
3:31:18
3:31:16
15
34
Petrukhiv Roman
M
28
0:14:28
1:42:43
2:32:47
7:04
3:32:07
3:32:01
16
21
Дмитрий Лихошерстый
M
31
0:15:33
1:47:08
2:39:39
3:16:07
7:06
3:33:12
3:33:09
17
70
Бурчак Марина
F
33
0:15:35
1:47:11
3:15:39
7:06
3:33:18
3:33:15
18
28
Magalich Andrii
M
29
Happy TRI Friends
0:13:26
1:34:45
2:24:30
2:59:21
7:07
3:34:00
3:33:58
19
24
Куявець Олександр
M
36
0:15:30
1:47:41
3:20:41
7:13
3:36:36
3:36:31
20
46
Щусь Сергій
M
37
0:15:27
1:40:43
2:35:23
7:22
3:41:07
3:41:03
21
26
Пашковський Костянтин
M
37
0:14:18
1:46:51
2:40:36
3:26:25
7:28
3:44:31
3:44:28
22
16
Фатьянов Костянтин
M
35
0:14:46
1:42:35
2:34:53
3:08:57
7:34
3:47:34
3:47:29
23
54
Губар Вячеслав
M
48
DVRZ Running Club / Gubar Flash Team
0:16:41
1:49:45
2:47:48
3:34:39
7:43
3:51:54
3:51:48
24
38
Карнаухов Дмитро
M
44
Tiger Run Club
0:15:04
1:45:35
3:32:55
7:47
3:53:49
3:53:45
25
33
Синенко Максим
M
31
СК Полісся UA
0:16:28
1:50:06
2:49:02
3:37:02
7:51
3:55:55
3:55:54
26
5
Абрютіна Марія
F
34
0:15:13
1:50:22
2:48:42
3:38:32
7:53
3:56:40
3:56:36
27
37
Тетяна Розяєва
F
51
Family Run Club
0:16:30
1:55:12
3:39:11
7:53
3:56:44
3:56:39
28
59
Харечко Станіслав
M
25
AMBER TRI SPORTS
0:15:39
2:00:39
2:56:33
3:43:15
7:58
3:59:31
3:59:26
29
43
Aleksandrov Andrey
M
36
ZAKHAROVA TEAM
0:15:47
1:50:34
3:42:01
7:59
3:59:43
3:59:38
30
44
Станіслав Клевцов
M
30
0:15:20
1:54:01
2:53:33
7:59
3:59:59
3:59:58