Small_ea6a2f851f63f0202764d305521a40fa

28 th Bakhmach run holiday " Varenichnij zabeg"

6 km

Participants

# Firstname Birthday Country City Club Result
1 Ігор Саханда 1967 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv URA, "Trekking Team", RCS
2 Pavlo Bychenok 1974 M 35-49 Ua Ukraine Chernihiv Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Андрій Ліпейко 1997 M 18-34 Ua Ukraine Nizhyn
4 Анна Мазяр 1992 W 18-34 Ua Ukraine Slavutych Біговий Чернігів
5 Yevhen Liulevych 1981 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv НКРЕКП
6 Roman Bystrov 1990 M 18-34 Ua Ukraine Chernihiv
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 M 50+ Ua Ukraine Київ-Ніжин Nutrilite team
8 Андрій Блануца 1979 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
9 Nataliia Filatova 1985 W 18-34 Ua Ukraine Kyiv Endurance School
10 Вадим соломаха 1985 M 18-34 Ua Ukraine Кролевець Nutrilite
11 Сергій Колода 1986 M 18-34 Ua Ukraine Bahmach
12 Сергій Панченко 1958 M 50+ Ua Ukraine Sumy КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora
13 Андрей Кокин 1986 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv
14 Роман Олейник 1982 M 18-34 Ua Ukraine Киев
15 Сергей Проневич 1991 M 18-34 Ua Ukraine Тростянець Спорт Тростянецены
16 Іван Волківський 1957 M 50+ Ua Ukraine Kharkiv Роднік
17 Александр Косык 1971 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv RUN'N'UP KOSYK SC
18 Елена Гацко 1973 W 35-49 Ua Ukraine Киев СК "Науковець"
19 Евгений Суслин 1980 M 35-49 Ua Ukraine Konotop Явир
20 Володимир Веремійченко 1958 M 50+ Ua Ukraine Chernihiv Атлант-V2
21 Александр Прохоренко 1984 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv KUZIN TEAM
22 Олександр Тарасенко 1984 M 18-34 Ua Ukraine Konotop явір
23 Володимир Андрієвич 1996 M 18-34 Ua Ukraine Korosten' АС "Panda"
24 Ігор Заболотній 1996 M 18-34 Ua Ukraine м.Конотоп AC"Panda"
25 Тетяна Соляник 1981 W 18-34 Ua Ukraine Kyiv СК "Науковець"

Participants also registered for

Small_ea6a2f851f63f0202764d305521a40fa

28 th Bakhmach run holiday " Varenichnij zabeg"

6 km

Participants

# Firstname Birthday Country City Club Result
1 Ігор Саханда 1967 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv URA, "Trekking Team", RCS
2 Pavlo Bychenok 1974 M 35-49 Ua Ukraine Chernihiv Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Андрій Ліпейко 1997 M 18-34 Ua Ukraine Nizhyn
4 Анна Мазяр 1992 W 18-34 Ua Ukraine Slavutych Біговий Чернігів
5 Yevhen Liulevych 1981 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv НКРЕКП
6 Roman Bystrov 1990 M 18-34 Ua Ukraine Chernihiv
7 Геннадій Мойсеєнко 1965 M 50+ Ua Ukraine Київ-Ніжин Nutrilite team
8 Андрій Блануца 1979 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
9 Nataliia Filatova 1985 W 18-34 Ua Ukraine Kyiv Endurance School
10 Вадим соломаха 1985 M 18-34 Ua Ukraine Кролевець Nutrilite
11 Сергій Колода 1986 M 18-34 Ua Ukraine Bahmach
12 Сергій Панченко 1958 M 50+ Ua Ukraine Sumy КЛБ "ЯВІР" , IFK Mora
13 Андрей Кокин 1986 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv
14 Роман Олейник 1982 M 18-34 Ua Ukraine Киев
15 Сергей Проневич 1991 M 18-34 Ua Ukraine Тростянець Спорт Тростянецены
16 Іван Волківський 1957 M 50+ Ua Ukraine Kharkiv Роднік
17 Александр Косык 1971 M 35-49 Ua Ukraine Kyiv RUN'N'UP KOSYK SC
18 Елена Гацко 1973 W 35-49 Ua Ukraine Киев СК "Науковець"
19 Евгений Суслин 1980 M 35-49 Ua Ukraine Konotop Явир
20 Володимир Веремійченко 1958 M 50+ Ua Ukraine Chernihiv Атлант-V2
21 Александр Прохоренко 1984 M 18-34 Ua Ukraine Kyiv KUZIN TEAM
22 Олександр Тарасенко 1984 M 18-34 Ua Ukraine Konotop явір
23 Володимир Андрієвич 1996 M 18-34 Ua Ukraine Korosten' АС "Panda"
24 Ігор Заболотній 1996 M 18-34 Ua Ukraine м.Конотоп AC"Panda"
25 Тетяна Соляник 1981 W 18-34 Ua Ukraine Kyiv СК "Науковець"

Participants also registered for



Event partners and organizers