Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ultramarathon Knyazheskaya sotnya

Date
23 May 2015
City
Web
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Timing AE
used

Results 100k

Download: XLS PDF CSV
Place Place (age) Place (category) # Firstname Club Result
1 1 M18 33 Pavlo Stepanenko Асоціація Українських Бігунів 07:26:43
2 2 M18 10 Taras Chornyj JBS 08:32:18
3 3 M18 1 RC Yavir 8 Sergey KOVALSKY 08:35:45
4 1 M50 2 RC Yavir 17 Oleksandr Nikulin Явір 08:45:39
5 1 M40 15 Cyprian Czop ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА 08:56:41
6 4 M18 13 Igor Myhalevych СК "Науковець" 09:02:31
7 5 M18 25 Maksym Gudemchuk KMRC 09:03:11
8 2 M40 28 Oleksandr Pasichnyk 09:18:15
9 6 M18 21 Andrii Piven 09:56:55
10 7 M18 30 Pylyp Dotsenko 42195 10:14:30
11 8 M18 26 Vitalij Nosov 10:37:51
12 2 M50 32 Valeryj Hrystenok 10:54:48
13 9 M18 20 Dmytro Zhyvov Running Coyote 10:54:52
14 1 W18 16 Miya Lastochkina 10:57:39
15 10 M18 12 Evgen Gerasimenko 11:08:48
16 11 M18 23 Andrii Pylypiuk 11:23:23
17 12 M18 24 Ruslan Denysenko - 11:24:15
18 3 M50 35 Mykola Kruk Марафонська команда "Шрі Чинмоя" 11:33:00
19 4 M50 27 Yurij Varava Марафонська команда Шри Чинмоя 11:38:46
Small_6eb47bb566b5bf42e3576a02095d92c1

Ultramarathon Knyazheskaya sotnya

Date
23 May 2015
City
Web
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/knyazheskaya-sotnya/reglament-12.html
Timing AE
used

Results 100k

Download: XLS PDF CSV
Place Place (age) Place (category) # Firstname Club Result
1 1 M18 33 Pavlo Stepanenko Асоціація Українських Бігунів 07:26:43
2 2 M18 10 Taras Chornyj JBS 08:32:18
3 3 M18 1 RC Yavir 8 Sergey KOVALSKY 08:35:45
4 1 M50 2 RC Yavir 17 Oleksandr Nikulin Явір 08:45:39
5 1 M40 15 Cyprian Czop ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА 08:56:41
6 4 M18 13 Igor Myhalevych СК "Науковець" 09:02:31
7 5 M18 25 Maksym Gudemchuk KMRC 09:03:11
8 2 M40 28 Oleksandr Pasichnyk 09:18:15
9 6 M18 21 Andrii Piven 09:56:55
10 7 M18 30 Pylyp Dotsenko 42195 10:14:30
11 8 M18 26 Vitalij Nosov 10:37:51
12 2 M50 32 Valeryj Hrystenok 10:54:48
13 9 M18 20 Dmytro Zhyvov Running Coyote 10:54:52
14 1 W18 16 Miya Lastochkina 10:57:39
15 10 M18 12 Evgen Gerasimenko 11:08:48
16 11 M18 23 Andrii Pylypiuk 11:23:23
17 12 M18 24 Ruslan Denysenko - 11:24:15
18 3 M50 35 Mykola Kruk Марафонська команда "Шрі Чинмоя" 11:33:00
19 4 M50 27 Yurij Varava Марафонська команда Шри Чинмоя 11:38:46


Event partners and organizers