Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Stage of Ukrainian Triathlon Cup

Date
26 July 2014
City
Bila Tserkva
Web
http://arsenalbc.com/
Timing AE
used

Results Sprint Amateur

Download: XLS PDF CSV
Place Place (age) # Firstname Club Result
51 28 MH 127 Andrij Golovko 01:19:47
52 7 M35 173 Ruslan Verevskyj 01:19:49
53 29 MH 232 Oleksandr Kovtunenko 01:19:54
54 3 WH 212 Roza Grazhdan ТРИСТАРТ-Многоборец 01:19:55
55 4 WH 110 Kateryna Yakovenko 01:20:04
56 5 M40 235 Yurij Mel'nychuk TriatMan 01:20:16
57 2 W40 118 Yulyya Yastrebova TRIATMAN 01:20:53
58 1 M60 191 Vasyl' Nazarenko київ 01:21:21
59 8 M35 119 Volodymyr SEMENUIK Kuzin Team 01:21:32
60 6 M40 230 Genadij Tkachenko 01:21:56
61 5 WH 109 Alla Poniavina 01:22:18
62 6 WH 206 Nyna Bazhanova ТРИ СТАРТ - Высшая лига 01:22:27
63 30 MH 138 Oleksij Kochniev 01:23:18
64 31 MH 157 iVAN BAZAROV 01:23:20
65 1 W35 151 Yryna Grazhdan Многоборець 01:23:31
66 32 MH 239 Igor Shyrokyj 5 element 01:23:39
67 9 M35 153 Andrij Kyrylenko Babypark 01:23:50
68 33 MH 234 Yvan Perepelytsa 01:24:03
69 34 MH 115 Oleksandr Lozenko Чёрніе Бумеранги 01:24:47
70 35 MH 122 Dmytro Harchenko SAUCONY UKRAINE TEAM 01:24:53
71 36 MH 135 Tymofij Yartsev MC RunOk 01:25:01
72 7 M40 156 Sergij Bezhevets' Житомир Аква Мастерс 01:25:09
73 6 M45 231 Oleg Shuklinov Triatman 01:26:10
74 8 M40 196 Ievgen Prudkoj 01:26:15
75 37 MH 116 Igor Kadchenko KM Running Club 01:26:39
Small_c71790e8d5e073eda8aec63b3edb7be5

Stage of Ukrainian Triathlon Cup

Date
26 July 2014
City
Bila Tserkva
Web
http://arsenalbc.com/
Timing AE
used

Results Sprint Amateur

Download: XLS PDF CSV
Place Place (age) # Firstname Club Result
51 28 MH 127 Andrij Golovko 01:19:47
52 7 M35 173 Ruslan Verevskyj 01:19:49
53 29 MH 232 Oleksandr Kovtunenko 01:19:54
54 3 WH 212 Roza Grazhdan ТРИСТАРТ-Многоборец 01:19:55
55 4 WH 110 Kateryna Yakovenko 01:20:04
56 5 M40 235 Yurij Mel'nychuk TriatMan 01:20:16
57 2 W40 118 Yulyya Yastrebova TRIATMAN 01:20:53
58 1 M60 191 Vasyl' Nazarenko київ 01:21:21
59 8 M35 119 Volodymyr SEMENUIK Kuzin Team 01:21:32
60 6 M40 230 Genadij Tkachenko 01:21:56
61 5 WH 109 Alla Poniavina 01:22:18
62 6 WH 206 Nyna Bazhanova ТРИ СТАРТ - Высшая лига 01:22:27
63 30 MH 138 Oleksij Kochniev 01:23:18
64 31 MH 157 iVAN BAZAROV 01:23:20
65 1 W35 151 Yryna Grazhdan Многоборець 01:23:31
66 32 MH 239 Igor Shyrokyj 5 element 01:23:39
67 9 M35 153 Andrij Kyrylenko Babypark 01:23:50
68 33 MH 234 Yvan Perepelytsa 01:24:03
69 34 MH 115 Oleksandr Lozenko Чёрніе Бумеранги 01:24:47
70 35 MH 122 Dmytro Harchenko SAUCONY UKRAINE TEAM 01:24:53
71 36 MH 135 Tymofij Yartsev MC RunOk 01:25:01
72 7 M40 156 Sergij Bezhevets' Житомир Аква Мастерс 01:25:09
73 6 M45 231 Oleg Shuklinov Triatman 01:26:10
74 8 M40 196 Ievgen Prudkoj 01:26:15
75 37 MH 116 Igor Kadchenko KM Running Club 01:26:39


Event partners and organizers